داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

بازار روند با ثبات خود را سپری می‌کند

نمایش خبر : 290 | تاریخ انتشار : 4 آذر 1398

 

به گزارش فراهان خبر؛ سرپرست فرمانداری فراهان به همراه روسای اتاق اصناف، صنعت و معدن و تجارت، دامپزشکی و بهداشت شهرستان در بازدید سرزده از بازار از مغازه‌های مختلف و فروشگا‌های کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم در شهرستان فراهان دیدن کردند و با فروشندگان و خریداران در خصوص قیمت‌ها هم صحبت شدند.
خزائی پور، سرپرست فرمانداری شهرستان فراهان در جریان سرکشی از بازار این شهرستان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: ستاد تنظیم بازار در شهرستان فعال است و با فروشندگان متخلف برخورد می‌شود. با گرانفروشان برخورد می‌شود.
وی افزود: طبق بررسی که امروز صورت گرفت مشخص شد، افزایش قیمتی در کالا‌ها وجود ندارد و بازار روند با ثبات خود را سپری می‌کند.
خزائی پور ادامه داد: ستاد تنظیم بازار در شهرستان فعال است و با فروشندگان متخلف برخورد می‌شود.
فرماندار فراهان افزایش کالا‌ها و رصد لحظه‌ای بازار را از مصوبات اخیر شورای تأمین استان مرکزی دانست و بیان کرد: بنا بر مصوبه جلسه ستاد تنظیم بازار استان مرکزی، مقرر شد برای مقابله با افزایش خودسرانه قیمت‌ها دستگاه‌های مسئول مانند اتاق‌های اصناف در سراسر استان، اداره کل تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت و معدن و تجارت با تشکیل تیم‌های مشترک نسبت به بررسی بازار اقدام کنند.
وی گفت:با اطلاع‌سانی گسترده به تمام کسانی که فروشنده کالا و ارائه‌دهنده خدمات هستند اعلام می شود، نباید هیچ‌گونه افزایش قیمت را داشته باشند، و با عرضه مستقیم و مداوم محصولات خللی در این رابطه وارد نشود و مردم با نظارت و با اطلاع‌رسانی خود در مورد تخلفات احتمالی کمک کنند.
خزائی پور گفت: با توجه به ذخیره بسیار خوب در رابطه با کالا‌های اساسی هیچ نگرانی در عرضه کالا‌های اساسی در چند ماه آینده نیست و اگر هم بحث احتکار پیش بیاید قطعاً با جدیت با آن مقابله شود.

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام /
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir