داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

اعزام اولین گروه از دانش آموزان فراهانی به راهیان نور جنوب + عکس

نمایش خبر : 1087 | تاریخ انتشار : 13 آذر 1398
سرهنگ حسین رضایی؛ فرمانده ناحیه مقاومت فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: اولین گروه از دانش آموزان دبیرستانی شهرستان فراهان به اردوهای راهیان نور جنوب اعزام شدند.
وی افزود: سفرهای راهیان نور، مقدمه بازگشت افراد به خویشتن خویش است و موجب می شود تا نسل جوان با فرهنگ مقاومت بهتر آشنا شده و با حضور در مناطق عملیاتی از رشادت و دلاوری های شهدا الگو برداری نمایند و در مسیر کمال معنوی گام بردارند.
رضایی اظهار کرد: شهدا از نفس افتادند تا نسل‌های آینده از نفس نیفتند؛ ما امنیت امروز را مرهون خون آن دلاورمردانی هستیم که پیر و جوانشان حماسه آفریدند.
فرمانده ناحیه مقاومت فراهان با اشاره به اعزام اولین کاروان از دختران دانش‌آموز فراهانی به مناطق عملیاتی جنوب بیان کرد: ۹۰ نفر از دانش آموزان شهرستان در قالب کاروان راهیان نور فردا چهارشنبه ۱۳ آذر به مدت ۴ روز به مناطق عملیانی جنوب کشور اعزام  شدند.
وی افزود: زائرین در طول مدت حضور خود ، از برخی مناطق عملیاتی از جمله شلمچه، طلائیه، هویزه، دهلاویه، اروندکنار، معراج شهداء و ... بازدید خواهند کرد.
رضایی با بیان اینکه برنامه های متنوعی توسط سپاه و آموزش وپرورش برای زائرین در طول این سفر معنوی برنامه ریزی و تلاش شده که اردوهای راهیان نور با بهترین کیفیت برگزار و اجرا شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی