داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

اجرای طرح هر کارمند حامی یک یتیم در شهرستان فراهان

نمایش خبر : 401 | تاریخ انتشار : 1 دی 1398
غلامرضا حافظ‌کمال رئیس کمیته امداد فراهان در گفتگو با خبرنگار  فراهان خبر از اجرای طرح هر کارمند حامی یک یتیم به منظور حمایت از ایتام تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان خبر داد.
حافظ کمال با اشاره به ترویج سنت حسنه احسان و نیکوکاری با رویکرد حامی شدن ایتام در کارمندان ادارات شهرستان با شعار «هرکارمند حامی یک یتیم» و در دانش آموزان مدارس با شعار «هرکلاس حامی یک یتیم»، گفت: ایتام موفق، قطع کننده نسل فقر در خانواده هستند و قطعاً ایتامی که توانمند بوده و به فردی موفق تبدیل شود، خانواده خود را هم حمایت خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه فردی که در این شرایط اقتصادی احساس وظیفه کرده و حامی ایتام شده، روح بزرگی دارد و می تواند در آینده نیز کار‌های بزرگی در خدمت به خلق خدا انجام دهد، ادامه داد: در همین راستا با مراجعه همکاران کمیته امداد به ادارات، ۴۳ حامی ارجمند در روز چهارشنبه مورخه ۲۷/۹/۱۳۹۸ جذب شد.
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با بیان اینکه ۲۸۲ نفر فرزند یتیم و محسنین زیر حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فراهان قرار دارند، تصریح کرد: طرح اکرام ایتام و محسنین از جمله طرح‌های حوزه مشارکت‌های مردمی این نهاد است که بر اساس آن خیران میتوانند با پرداخت ماهیانه هر مبلغی که در توان دارند، حمایت یک یا چند یتیم را عهده دار شوند.
حافظ کمال خاطرنشان کرد: متقاضیان نیکوکار میتوانند با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir و یا از طریق تماس با تلفن ۰۸۶۳۳۷۲۳۹۵۲ و ۰۸۶۳۳۷۲۳۳۸۳ بنام حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) فراهان و یا مراجعه حضوری به کمیته امداد فرمهین و مراکز نیکوکاری شهر‌های خنجین و تلخاب، حمایت ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند زیر حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان را عهده دار شوند.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir