داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

اعطای ۱۱۰ فقره وام اشتغال به مددجویان فراهان/ 3 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شد

نمایش خبر : 395 | تاریخ انتشار : 7 دی 1398
غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با بیان اینکه کمیته امداد در راستای توانمندسازی خانواده‌ها طی سال‌های اخیر وام‌های اشتغالزایی را در اختیار افراد تحت حمایت قرار داده است، گفت: طی ۸ ماهه امسال ۱۱۰ فقره وام اشتغال با اعتبار سه میلیارد و ۸۲۳ میلیون تومان به مددجویان شهرستان فراهان پرداخت شد.
وی افزود: اعتبار پرداختی برای این تعداد وام از منابع داخلی، منابع بانکی و تبصره ۱۶ و اشتغال روستایی در حال پرداخت است و اشتغال‌های ایجاد شده در بخش‌های کشاورزی، خدماتی، صنعت و دامپروری بوده است.
حافظ کمال با اشاره به اینکه بعد از پرداخت وام و تسهیلات به طرح‌ها از آنها توسط کارشناس بازدید می شود، اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون از پنج هزار طرح‌های اشتغال ایجاد شده برای افراد توسط کارشناس بازدید شده است.
رئیس کمیته امداد فراهان با بیان اینکه توانمند سازی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد از اهداف اصلی این نهاد مقدس می باشد، گفت: تعداد پیش بینی وام‌های اشتغال امسال ۱۲۴ نفر بوده که باتوجه به عملکرد ۸ ماهه امسال ۸۹ درصد تحقق عملکرد داشته و نسبت به نوبت مشابه سال گذشته ۶۷ درصد رشد داشته است.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir