داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

دشمن توان مقابله با انقلاب اسلامی را ندارد/ حضور مردم بساط فتنه ۸۸ را جمع کرد

نمایش خبر : 381 | تاریخ انتشار : 9 دی 1398
به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلام عبدی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی در مراسم گرامیداشت نهم دیماه در مسجد جامع شهر فرمهین گفت: اولین نقطه حرکت ما در  در دین اسلام پایبندی به تعهدات الهی و ولایی بود اما برخی این عهد را شکستند و پای تعهد خود نماندند.
وی افزود: این حرکت در 200 کشور دنیا آغاز شد اما امروز فقط در یک کشور از مناره مساجد ندای عشق ورزی به خداوند، رسول و مولایش به گوش می رسد.
عبدی اظهار کرد: انقلاب اسلامی از نظام جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت و به ادامه دادن مسیر انقلاب بزودی به وعده الهی می رسیم و بر دشمنان غلبه خواهیم کرد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی گفت: ایران خانه اهل بیت(ع) و جایگاه شیعه است و اقتدار و عزت ایران به پشتوانه قرآن و اهل بیت(ع) است و این انقلاب بستر ساز انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) خواهد بود.
مکتب دینی، رهبری و مردم سه رکن اصلی نظام اسلامی است
وی ادامه داد: سه رکن اقتدار و عزت این نظام، مکتب دینی، رهبری و مردم است، با تدبیر رهبری و عزم و اراده مردم این انقلاب حفظ می شود و پرچم این انقلاب به دست امام زمان(عج) سپرده شود.
عبدی افزود: در ارتباط با موضوع مهدویت 700 مرکز تحقیقات در آمریکا و 2 هزار مرکز در اسرائیل این موضوع را در ایران بررسی می کنند و همه ان ها اذعان داشتند که این انقلاب به انقلاب امام زمان(عج) وصل خواهد شد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی گفت: از مبعث رسول اکرم(ص) تا انقلاب اسلامی یک هزار و چهارصد و 12 سال می گذرد و در این گذر زمان 79 رهبر حکومت کردند، دشمنان در طول این سال ها به دنبال خاموشی نور اسلام بوده اند اما راه انقلاب ما راه اسلام، راه امیر المومنین (ع) و حکومت علوی است و به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی در چهل سالگی خود در اوج عزت می باشد.
دشمن توان مقابله با انقلاب اسلامی را ندارد 
وی بیان کرد: دشمن در مرحله اول برای مقابله با انقلاب اسلامی به دنبال گرفتن مکتب بود اما وقتی ناکام ماند به سراغ گزینه رهبری رفت و و با عالم کشی و فقیه کشی می خواست اانقلاب را به زانو درآورد اما باز هم تیرش به سنگ خورد و در آخرین مرحله مردم را نشانه رفته است  و با جنگ نرم و اقتصادی و فتنه تمام تلاش خود را به کار گرفت و تمام توان خود را به میدان آورد اما باز هم شکست خورد.
عبدی افزود: خود دشمن در اغتشاشات اخیر اذعان داشت که «بنزین، بهانه بود و اصل نظام نشانه بود»، سرنگونی پهیپاد آمریکایی و شکست در عراق و لبنان و یمن دشمن را عصبانی کرده استف ما دشمن را تا رو مار کردیم و دشمن هم در حال خالی کردن میدان است و توان مقابله ندارد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی گفت: راهبرد ما در مقابله با دشمن مقاومت است، همان طور که مردم در زمان حضرت علی(ع) وی را خانه نشین کردند الان هم همین مردم با حمایت و پشتبانی از ولایت، انقلاب اسلامی را بیمه کرده اند.
حضور مردم بساط فتنه 88 را جمع کرد
وی افزود: حضور مردم بساط فتنه 88 را جمع کرد و مولفه قدرت این نظام؛ مردم همیشه در صحنه هستند و این مردم لایق خدمت هستند.
عبدی اظهار کرد: ما در این نظام فقط یک سیاست گذار داریم و بقیه از رئیس جمهور و وزیر پادو هستند و باید افتخار هم کنند که خدمت گذار این مردم و نظام هستند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی افزود: دولت در سال 900 هزار میلیارد تومان یارانه به صورت پنهان به مردم پرداخت می کند، قیمت بنزین نسبت به سایر کشورها هنوز هم با وجود افزایش قیمت، پایین تر از نرخ قیمت بنزین در جهان است.
تدبیر رهبری و بصیرت مردم خنثی کننده اغتشاشات آبان اخیر
وی بیان کرد: ما دولت را خود می دانیم، اما طرح افزایش یک شبه بنزین، شبیه خون به مردم بود، زمان اجرای این طرح هم مناسب نبود، در حالی که در عراق، سوریه و لبنان آشوب بود و دشمن هم به دنبال کشاندن این آشوب به داخل ایران بود این طرح اجرا شد.
عبدی افزود: اگر در طی سال های متوالی نرخ بنزین تدریجی افزایش یافته بود، الان این همه فشار به مردم وارد نمی شد، دولت در تصمیمات خود باید به مردم توجه کند، بنیان گذار انقلاب اسلامی 1212 بار واژه «مردم» را در بیانات خود به کار گرفته اند و این نشان از اهمیت این انقلاب به «مردم» است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: اگر حمایت رهبری از طرح افزایش بنزین نبود الان دیگر اثری از این کشور نبود، باید قبل از اجرای این طرح رهبری و مردم را در جریان قرار می دادند.، تدبیر رهبری و بصیرت مردم سبب شد تا اغتشاشات 48 ساعته جمع شود.
در انتخابات آتی، مجلسی در تراز انقلاب می خواهیم
وی گفت: دولت باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات معیشتی مردم به کار گیرد، شان این مردم بسیار بالا است، مردم هم در انتخابات آتی دقت لازم را داشته باشند که به چه فردی رای می دهند.
عبدی افزود: رهبری معظم انقلاب، در گام دوم انقلاب فرموند؛ «مجلسی در تراز انقلاب می خواهیم»، انتخابات تعیین کننده سرنوشت فردی و اجتماعی است اگر با رای خود، خائینی را سرکار بیاوریم، در برابر این کار مسئول هستیم.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی گفت: مردم ایران از دخالت بیگانگان بیزار هستند و پشتیبان ولایت فقیه هستند، این مردم به امام(ره) عشق می و.رزند و خود را مدیون شهادا می دانند و نسبت به اصل نظام حساس هستند و اجازه نفوذ استکبار را در این کشور نخواهند داد.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir