داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

انقلاب اسلامی نور امید را در دل مسلمانان و مستضعفان عالم روشن کرد

نمایش خبر : 385 | تاریخ انتشار : 9 بهمن 1398
به گزارش فراهان خبر؛ مراسم یادبود سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یادواره شهدای روستای شتریه امروز در فراهان برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام موحد، دادستان انتظامی قضات کشور با اشاره به مقام والای حضرت زهرا(س)، گفت: حضرت زهرا(س) از مصادیق تطهیر است.
وی با اشاره به اینکه همه چیز حول یک محور است و بس و آن محور حضرت فاطمه(س) است، اظهار کرد: همه ما جیره خوار حضرت زهرا(س) هستیم، امروز از وجود اهل بیت(ع) فرهنگ ما غنی شده است.
دادستان انتظامی قضات کشور ادامه داد: تزکیه نفس یکی از راه های تقرب و نزدیکی به خداوند است، انسان برای رسیدن به سعادت باید از رذایل اخلاقی و بدی ها پاک شود، اگر وجود انسان از این بدی ها تهویه نشود، کمال مسیر نمی شود.
وی گفت: از نظر قرآن چهار عامل خدا، مربیان، والدین و خود فرد در رشد و تکامل معنوی انسان نقش دارند، در میان این عوامل نقش علما و مراجع دینی نقش برجسته تری در رشد و به کمال رسیدن افراد دارند.
موحد با اشاره به وضعیت رفاه، بهداشت مردم پس از انقلاب اسلامی، اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی و حرکت افراد به سوی خداوند، زمینه رشد و ترقی نظام جمهوری اسلامی مهیا شد.
وی بیان کرد: به برکت این انقلاب، روستاها از نعمت آب، گاز و جاده آسفالت برخوردار هستتند و دستاوردهای انقلاب در حوزه رفاه و ارتقای سطح زندگی مردم قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست.
موحد خاطر نشان کرد: در زمان حکومت پهلوی هیچگونه خدماتی رفاهی برای مردم نبود، این انقلاب پدیدهای الهی و مبارک بود که در اواخر قرن بیستم، جهان را به لرزه درآورد و نور امید را در دل مسلمانان و مستضعفان عالم روشن کرد. در پایان روضه و سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) زینت بخش مجلس شهدا بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir