داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

آغاز حرکت‌های موثر جبهه انقلاب در فضای مجازی/ دشمن در فضای مجازی اقدامات انتحاری انجام می‌دهد

نمایش خبر : 262 | تاریخ انتشار : 14 بهمن 1398

به گزارش فراهان خبر؛ سرتیپ پاسدار حسین نجات در گفتگو با صاحب نیوز بیان کرد: دشمن تا به حال از جمهوری اسلامی ضربات سنگینی خورده و در پی این ضربات به منظور جبران، اقداماتی را در فضای مجازی انجام می دهد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: دشمنان اقدام احمقانه‌ای در شهادت سردار سلیمانی انجام دادند و حماقت بعدی هم با قبول کردن مسئولیت این ترور صورت گرفت، به همه جهانیان ثابت شد که رهبر همه تروریست‌ها خودشان هستند و وقتی که فشار زیادی روی آن ها می آید، دشمن دست به اقدامات انتحاری در فضای مجازی می زند.

وی افزود: در فضای مجازی حرکت های موثری از سوی جبهه انقلاب آغاز شده و باید این حرکت ها ادامه داشته باشد تا دست برتر از آن ما باشد.

سردار نجات خاطرنشان کرد: باید در فضای مجازی با اقشار مختلف مردم ارتباط برقرار کرد؛ هر چه تولیدات در فضای مجازی جذاب تر باشد و با مخاطب های مختلف بتوانیم ارتباط برقرار کنیم، می توانیم دست برتر را داشته باشیم.

معاون فرهنگی سپاه در پایان گفت: در فضای مجازی هنرمندی است که می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد و اگر تولیدات در این فضا جذاب باشد و هنرمندانه ارائه شود، می تواند تاثیر گذار باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir