داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

انتخابات، علم نظام است/ صف طولانی انتخابات شمن را عقب می راند

نمایش خبر : 321 | تاریخ انتشار : 25 بهمن 1398
به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلام محمود قربانی، امام جمعه موقت فرمهین در خطبه های نماز جمعه شهر فرمهین ضمن تشکر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: حضور باشکوه شما در راهپیمای خاری در چشم دشمنان بود.
وی افزود: این حضور نشان داد که این مردم سرباز رهبر و نظام هستند و پای آرمان های این نظام ایستاده اند.
قربانی اظهار کرد: در قرآن آمده است، رمز پیروزی حق، ولایتمداری است، اگر به جایی برسیم که زنجیره امام و امت اسلامی در تمدن نوین اسلامی یکی شود، ظهور محقق می شود.
امام جمعه موقت فرمهین بیان کرد: امام زمان(عج) برای ظهور آماده است اما ما آمادگی نداریم، رهبری در گام دوم انقلاب هم رهبری به این موضوع اشاره کرده است که برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی باید برای ظهور آماده باشیم.
وی افزود: در ناآرامی ها گرانی بنزین و سقوط هواپیمایی اوکراینی، رهبری آرامش را به جامعه برگرداند، ما هم باید گوش به فرمان رهبری باشیم که گوشش به دهان رهبری است.
قربانی با اشاره به مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: انتخابات، علم نظام است، درست است که در انتخابات باید به اصلح رای دهیم اما حضور مردم در انتخابات در واقع رای به نظام و رهبری است.
امام جمعه موقت فرمهین ادامه داد: هر چه صف شرکت در انتخابات طولانی تر و حضور پررنگ تر شود، مستکبرین عقب تر رانده می شوند.
وی اظهار کرد: انتخابات، شاخص اصلی نظام است، درست است که مشکلات وجود دارد، اما تنها ایستادگی و مقاومت رمز پیروزی است.
قربانی اظهار کرد: مولفه ایران قوی، مجلس قوی است، باید همه در انتخابات شرکت کنیم و با انتخاب اصلح، مجلسی قوی تشکیل دهیم، رهبری در دیدار با فرمانده هان و کارکنان ارتش ،22 شاخص نماینده اصلح را بیان کردند.
قربانی گفت: دو نفر به وضوح می دانند که کار دشمن تمام است، یکی رهبری و دیگری خود دشمن است، یهودی ها به خوبی می دانند که کارشان تمام است و بر همین اساس می گویند چون ما نابود می شویم باید دیگران را هم نابود کنیم.
امام جمعه موقت فرمهین گفت: این همه هجمه های فرهنگی، شبیخون دشمن و نهضت جنسی و همجنس گرایی برای تزلزل بنیان خانواده است، اگر ما خانواده مهدوی داشته باشیم، دشمن غلطی نمی تواند، بکند.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی مقدمه حکومت امام عصر(عج) است، در نامه رهبری به جوانان اروپایی به این مسئله اشاره شده است که باید برای اقامه نماز در بیت المقدس آماده باشید.
قربانی خاطر نشان کرد: در فتنه های آخر الزمان باید گوش به فرمان رهبری باشیم، اگر ادعا داریم سلیمانی هستیم باید مانند سردار سلیمانی در صحنه ها باشیم.
انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir