داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

حماسه آزاد سازی خرمشهر همیشه برای ملت ایران آموزنده و راه گشا باشد

نمایش خبر : 186 | تاریخ انتشار : 3 خرداد 1399
سرهنگ حسین رضایی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: سوّم خرداد یادآور دلاوری های رزمندگان اسلام، فداکاری و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و میدان داری فرماندهان خداباور و خلوص رزمندگان اسلام و رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است.
وی افزود: آزادسازی خرمشهر تجلی قدرت لایزال الهی بود که در عملیاتالی بیت المقدس ظهور کرد و نماد آن نیز فرمایش امام(ره) است که فرمود؛ «خرمشهر را خدا آزاد کرد».
رضایی اظهار کرد: حماسه آزاد سازی خرمشهر یکی از حوادث سرنوشت ساز و ماندگار تاریخ هشت ساله و پر افتخار دفاع مقدس است که می تواند به عنوان یک درس بزرگ برای همیشه برای ملت ایران آموزنده و راه گشا باشد.
رضایی اظهار کرد: سوم خرداد روز گرامیداشت تمامیت ارضی و تجزیه ناپذیری ایران است و به همه دشمنان ایران فهماند حتی اگر یک ارتش قوی قصد تجزیه ایران را داشته باشد موفق نمی شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان بیان کرد: سوم خرداد حماسه بزرگ مقاومت و ایستادگی یک ملت مصمم محسوب می‌شود که در تاریخ ثبت شده است و عملیات افتخار آفرین آزادسازی خرمشهر برای همیشه بر تارک تاریخ میهن اسلامی می درخشد.
وی فتح خرمشهر را منشاء عزت، عظمت و هوشیاری در برابر برابر توطئه ها و نقشه های دشمنان انقلاب و نظام اسلامی دانست و اظهار کرد: اینک با گذشت ۴۰ سال از فتح خرمشهر، اندیشیدن به آنچه باعث پیروزی معجزگون عملیات بیت المقدس شد، برای امروز کشور که نظام سلطه و استکبار درصدد اشغال خرمشهر های دیگر است، بسیار الهام بخش و درس آموز است.
رضایی خاطر نشان کرد: ما بر این باوریم، همانطوری که ولی امر مسلمین جهان فرموده‌اند، در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی، خرمشهر هایی چون محاصره اقتصادی و تحریم‌های ناجوانمردانه و جنگ نرم دشمنان را پیش رو داریم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان با بیان اینکه «قدس، خرمشهر جدید است» گفت: باید آماده باشیم تا مجدد خرمشهر جدید تکرار شود و اکنون هم هدف نهایی آزادسازی قدس شریف است.
وی افزود:با به ثمر نشستن خون شهید حاج قاسم سلیمانی و حضور فعال نیروهای جبهه مقاومت در مناطق مختلف دست‌ به ‌دست خواهیم داد تا به هدف نهایی که همان آزادسازی قدس برسیم.
رضایی خاطر نشان کرد: گام نخست در این مسیر نورانی و رقم زدن فتح الفتوح های دیگر، همان مسلح شدن به ایمان قلبی و اراده استوار در تبعیت از فرامین مولا و مقتدای عظیم الشان خود و حفظ وحدن نیروهای جبهه مقاومت است.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir