داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

مراسم گرامیداشت امام(ره) و شهدای 15 خرداد در فراهان برگزار می شود

نمایش خبر : 117 | تاریخ انتشار : 11 خرداد 1399
حجت‌الاسلام محمود قربانی، رئیس تبلیغات اسلامی فراهان در گفتگو با فراهان خبر نهضتی که امام خمینی (ره) برای مقابله با زور و ستم و مستکبران عالم با اتکا به روحیه خداباوری و تکیه بر قرآن و اسلام ایجاد کرد اکنون پس از سال ها از رحلت ایشان الهام بخش دیگر ملت های مسلمان شده است.
وی با اشاره به با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام راحل افزود: ۱۴ خرداد اگرچه یادآور واقعی تلخ برای ایرانیان است که در این روز از نعمت وجودی امام خمینی (ره) محروم شدند اما افکار و اندیشه های ایشان همواره در دسترس جامعه ما بوده و می تواند در ابعاد مختلف زندگی سرلوحه و منشاء قرار بگیرد.
قربانی  با بیان اینکه اندیشه های امام خمینی(ره) جهانی است، اظهار کرد: بعد از رسول اکرم شخصیتی تأثیرگذار تر از امام خمینی (ره) نسبت به مبانی دین و امام به وجود نیامده است و اصل خدا محوری و دین مداری در همه شرایط مبارزه و بحرانی و خدا محور بودن جز اصول اولیه این شخصیت جهان اسلام است.
رئیس تبلیغات اسلامی فراهان با اشاره به برنامه‌های شهرستان فراهان در ایام رحلت امام خمینی(ره) گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی گرامیداشت تبیین شخصیت امام خمینی (ره) و شهدای ۱۵ خرداد توسط روحانیون در مساجد شهرستان با رعایت پروتکل بهداشتی صورت می گیرد.
وی افزود: همچنین در روز 13 خرداد با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مراسم گرامیداشت امام(ره) در مسجد جامع شهر فرمهین با حضور مردم و مسئولان و سخنرانی امام جمعه فرمهین ساعت 11:30 برگزار می شود.
قربانی اظهار کرد: برنامه‌هایی چون ختم قرآن، ختم صلوات و مسابقه‌ای با محوریت شناخت امام خمینی(ره) نیز برگزار شود.
انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir