داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

سیره امام خمینی(ره) باید چراغ راه مسئولان باشد

نمایش خبر : 124 | تاریخ انتشار : 13 خرداد 1399
به گزارش فراهان خبر؛ مراسم 31 مین مراسم سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان با رعایت پروتکل بهداشتی در مسجد جامع فرمهین برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین با اشاره به رمز محبوبیت امام خمینی(ره) در جهان گفت: تمامی فعالیت های امام خمینی (ره) بر مبنای اسلام و برای جلب رضایت خداوند متعال بود و همین الهی بودن باعث شد تا ایشان به خوبی در دل و قلب مردم جا گرفته و تحول بزرگی با عنوان انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی برسد.
وی افزود: ایمان و عمل صالح دو شاخصه مهم شخصیتی امام(ره) وی را محبوب مردم جهان کرد.
فیض کرمیان اظهار کرد: ایمان و اعتقادات راسخ معمار کبیر انقلاب اسلامی سبب ایستادگی وی در مقابله با استکبار شد و اینک ما باید از آرمان ها و اندیشه های حضرت امام(ره) پاسداری کنیم.
امام جمعه فرمهین ادامه داد: امام خمینی (ره) باید به عنوان دکترین الگو و چراغ راه مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد.
وی افزود: سردار سلیمانی شاگرد مکتب امام(ره) هم با همین خصلت در قلب مردم دنیا ماندگار شد و مراسم تشییع پیکر او یادآور تشییع پیکر امام(ره) بود.
فیض کرمیان با اشاره به خلوص نیت شهید حاج قاسم سلیمانی در خدمت به خلق اظهار کرد: مسئولان با پیروی از سیره امام(ره) باید عمر خود را برای ماندگاری در بین ذهن و قلب مردم هزینه کنند و محبوبیت سردار سلیمانی هم نتیجه خدمت صادقانه ایشان است.
امام جمعه فرمهین اظهار کرد: مسئولان باید از تجملات و تشریفات به دور باشند و اگر از مردم فاصله بگیرند، همان دستی که آن ها را به بالا کشید، همان دست او را کنار می زند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir