داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

برگزاری مراسم‌ در شرایط فعلی تنها ‌یک تهدید علیه سلامت مردم به شمار می‌رود

نمایش خبر : 144 | تاریخ انتشار : 29 خرداد 1399
حسن خزائی پور، فرماندار فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پرهیز از تجمعات، مانع اعمال محدودیت‌های کسب و کار و سیاه پوش شدن شهرستان شوند.
وی با بیان اینکه شهرستان در وضعیت زرد کرونا قرار دارد، به مردم هشدار داد و افزود: ما به دنبال تعطیلی مشاغل و کسب و کارهای مردم نیستیم اما اگر شهروندان رعایت نکنند به شرایط اسفند و فروردین ماه باز گشته و مجدداً محدودیت‌ها اعمال خواهد شد.
خزائی پور با تاکید بر اینکه باید مردم در این روزهای خطرناک از برگزاری مراسم عزاداری و عروسی جداً پرهیز کنند، اظهار کرد: هر مکانی که امکان تجمع مردم را داشته، بسته خواهند شد، در حالی‌که برگزاری این دست از مراسم‌ها در شرایط فعلی هیچ ضرورتی نداشته و تنها ‌یک تهدید علیه سلامت مردم به شمار می‌رود.
فرماندار فراهان گفت: مردم با حساسیت بیشتر و با رعایت پروتکل‌ها و بهداشت فردی مانع گسترش بیماری کرونا شوند چرا که با ادامه روند فعلی، فراهان با گرفتاری بیشتر مواجه شده و از مردم درخواست کرده مانع سیاه پوش شدن این شهر شوند.
وی با تاکید بر اینکه مجددا در شرایط خطرناکی قرار گرفته ایم، بیان کرد: از همه مردم تقاضا داریم که همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و تصور نکنند که بیماری کرونا پایان یافته است.
خزائی پور با اشاره به اینکه برخی با تصور اشتباه آمار شیوع کرونا نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند، اظهار کرد: با تداوم عدم رعایت و همکاری نکردن مردم، باعث شیوع بیشتر شده و دچار مشکل خواهیم شد، مسئولان مربوطه در اطلاع رسانی به مردم باید کوشا باشند‌.
وی خاطر نشان کرد: با اعلام وضعیت زرد کرونا در شهرستان و به دلیل تداوم مخاطرات ناشی از ویروس کرونا و با تصمیم قرارگاه پدافند زیستی شهرستان، برنامه جشن تیرگان برخلاف سال‌های گذشته، امسال در شهرستان فراهان برگزار نخواهد شد.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir