داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

فردی به اتهام تهدید دختران به انتشار تصاویر خصوصی در فراهان دستگیر شد

نمایش خبر : 96 | تاریخ انتشار : 10 تیر 1399
سرهنگ اسفندیار نظری، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر از دستگیری فردی به اتهام تهدید دختران به انتشار تصاویر خصوصی آنان خبر داد و گفت: این مرد جوان با وعده ازدواج و دریافت تصاویر خصوصی، چند نفر را تهدید کرده و مبالغی نیز دریافت کرده بود.
وی افزود: با شکایت خانمی جوان مبنی بر اخاذی از او در فضای مجازی توسط فردی ناشناس و تهدید به انتشار تصاویر و هتک حیثیت در شبکه‌های اجتماعی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.
نظری اظهار کرد: در بررسی اظهارات شاکی پرونده مشخص شد فردی ناشناس از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام با شاکی پرونده آشنا شده و این فرد شیاد با چرب زبانی و وعده های دروغی چون ازدواج، استخدام و اخذ مدارک هویتی، وی را فریب داده و به تعدادی از تصاویر خصوصی‌اش نیز دست یافته است.
فرمانده انتظامی شهرستان فراهان گفت: پس از مدتی این مرد جوان، مزاحمت‌هایش را برای شاکی پرونده آغاز می‌کند و با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی شروع به اخاذی کرده و از او می‌خواهد برای منتشر نشدن تصاویر، مبالغی به حسابش واریز کند.
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، کارشناسان پلیس آگاهی پرونده را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده و با انجام اقدامات فنی و تخصصی متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، این فرد را در استان همدان دستگیر کردند.
نظری خاطر نشان کرد: متهم سابقه دار که مبلغ ۸۷۰ میلیون ریال و مقادیری طلاجات از هشت زن در استان‌های دیگر اخاذی کرده بود پس از مواجهه با ادله ، لب به اعتراف گشود و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir