داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

برپایی ایستگاه حجاب و عفاف در فراهان

نمایش خبر : 68 | تاریخ انتشار : 22 تیر 1399
به گزارش فراهان خبر؛ ایستگاه حجاب و عفاف به‌ مناسبت هفته حجاب و عفاف در فراهان برپا شده است که در این ایستگاه‌ها علاوه ‌بر تجلیل از بانوان محجبه، بانوان بدحجاب بسته‌های فرهنگی و هدایایی به آنها اهدا می‌شود.
در این غرفه علاوه بر پذیرایی شیرینی از خواهران بدحجاب با هدیه گیره روسری، شال و روسری با مدلی پوشیده بستند و با هم عکس سلفی گرفتند.
نرگس لطفی فر یکی از اعضای این گروه در گفتگو با فراهان خبر گفت: آیات و روایات زیادی درباره حفظ حجاب وجود دارد که نشان از اهمیت این امر واجب الهی دارد.
وی افزود: نهادینه سازی فرهنگ حجاب و عفاف به عنوان یکی از ضرورت های باورهای دینی است، برای نهادینه سازی، گسترش و حفظ فرهنگ عفاف و حجاب باید از همه توانایی ها، اختیارات و امکانات موجود در کشور باید بهره گرفت.
لطفی فر اظهار کرد: حجاب از دغدغه شهدا بوده و ما در مقابل خون شهدا مسئولیم و برای اینکه در فردای قیامت در مقابل آنان سربلند باشیم باید در ترویج این مسئله تلاش کنیم.
وی با اشاره به دعوت از خواهران بدحجاب به حجاب اظهار کرد: دین ما دین محبت است بنابراین اگر قرار است امر به معروف و نهی از منکر شود، می‎بایستی با ملاطفت و از روش‌های خلاقانه و نوآورانه برخورد شود.
لطفی فر خاطر نشان کرد: زن با رعایت حجاب اسلامی، به تهذیب و تزکیه نفس و ملکات نفسانی پرداخته و قرب الهی را فراهم ساخته و زمینه رشد معنوی مردان را هم در اثر حفظ نگاه فراهم می ‌کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir