داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

رشد ۸۳ درصدی مشارکت‌های مردمی در فراهان

نمایش خبر : 79 | تاریخ انتشار : 19 مرداد 1399
غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: مردم این شهرستان برخلاف مشکلات اقتصادی کمک به هم نوعان خود را نه تنها فراموش نکردند بلکه حضور پررنگ تری داشتند.
وی افزود: میزان کمک‌های مردمی در شهرستان فراهان در چهارماهه نخست امسال یک میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان بوده است که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته که ۸۵۱ تومان بوده ۸۳ درصد رشد داشته است.
حافظ کمال در ادامه گفت: از درآمدهای جذب شده درچهار ماهه نخست امسال حدود یک میلیارد و ۳۴ میلیون تومان کمک‌های مبتنی بر نیاز، ۲۴۰میلیون تومان زکات و کفارات، ۲۲۶میلیون تومان جهت ایتام و محسنین و ۶۲ میلیون تومان صدقات بوده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به اهمیت مراکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمکی کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان ،گفت: از درآمد مذکور در چهارماهه ابتدایی امسال ۵۸۹ میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری شهرهای خنجین و تلخاب به صورت نقد و کالا در زمینه های صدقات، کمک‌های مبتنی بر نیاز و زکات جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.
وی ضمن تاکید بر استفاده از شیوه های نوین و الکترونیکی در واریز کمک‌ها به نیازمندان خاطرنشان کرد: همشهریان و خیران می توانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره #۰۸۶۱۰*۸۸۷۷* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز کنند.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir