داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

۵۷۳ فرصت شغلی جدید در شهرستان فراهان ایجاد شد.

نمایش خبر : 89 | تاریخ انتشار : 11 شهریور 1399

به گزارش فراهان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم از فراهان، سیدعلی آقازاده عصر امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های هفته دولت در فراهان و درحاشیه مراسم شروع جرای طرح ارتقاء کیفیت آب شرب فرمهین با اشاره به طرح‌های دولت در این شهرستان اظهار داشت: برای شهرستان فراهان با برنامه‌ریزی صورت گرفته بالغ بر 66 عنوان پروژه با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان تعریف شده است.

این طرح‌ها و پروژه‌ها که از منابع استانی و همچنین منابع ملی تامین اعتبار شده شامل 10 پروژه اقتصادی و 56 پروژه عمرانی بوده است که امیدواریم با تحقق آنها شاهد حل مشکلات مردم و توسعه منطقه فراهان و شهر فرمهین باشیم.

استاندار مرکزی ادامه داد: قرار بود این طرح‌ها و پروژه‌ها در ایام هفته دولت به بهره برداری رسیده و افتتاح شوند اما به دلیل تقارن با ایام شهادت سید و سالار شهیدان مقرر گردید تا بعد از ایام تاسوعا و عاشورای حسینی با یک برنامه‌ریزی مناسب امروز این کار انجام شود.

آقازاده تصریح کرد: یکی از مسائلی که در افتتاح و راه‌اندازی پروژه‌ها همواره مورد دقت بوده مسئله اشتغال زایی است که خوشبختانه با افتتاح و بهره برداری از این پروژه‌ها در شهر فرمهین به طور مستقیم و غیرمستقیم بالغ بر 573 فرصت شغلی پایدار ایجاد گردیده است. 

استاندار مرکزی با اشاره طرح‌های افتتاحی در فراهان گفت: این طرح‌ها شامل افتتاح 3 بوستان شهری، ساختمان اداری هلال احمر در مجدآباد فراهان، پروژه برق رسانی و همچنین بهره‌برداری از چند پروژه دام، طیور و آبزیان از جمله بهره‌برداری از مرکز پرورش ماهی قزل‌آلا در غیاث‌آباد فراهان و مرکز پرورش شترمرغ آهنگران بوده است.

آقازاده بیان کرد: در کنار این موارد کار اجرایی 3 پروژه اقتصادی و عمرانی دیگر در بخش شهری و روستایی فراهان شروع شد، همچنین کار اجرایی کردن پروژه ارتقاء کیفیت آب در فرمهین فراهان نیز با اعتباری بالغ بر ده میلیارد تومان از امروز شروع شد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
ارتباط مردمی
salamup.ir