داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

پروژه ارتقاء کیفیت آب شهر فرمهین کلید خورد

نمایش خبر : 63 | تاریخ انتشار : 12 شهریور 1399

به گزارش نقل از فراهان خبر؛ به دلیل پایین بودن کیفیت آب شرب فرمهین، مردم این شهر آب آشامیدنی خود را از روستاهای همجوار یا مراکز تصفیه خانه های محلی تهیه می کنند و علاوه بر پرداخت قبوض آب به شرکت آب و فاضلاب برای استفاده از آب آشامیدنی سالم، باید هزینه‌هایی نیز برای خرید آب از تصفیه ‌خانه‌های محلی و آب سالم متحمل شوند در حالی که این شرکت آب و فاضلاب است که باید این هزینه‌ها را پرداخت کند.

بارها وعده طرح مطالعاتی و تأمین آب شرب این شهر از سه سال گذشته از سوی مسئولان داده شده، در نهایت چند روز گذشته پروژه ارتقاء کیفیت آب شرب شهر فرمهین کلید خورد.

حسن خزائی پور، فرماندار فراهان گفت: استفاده از آب شرب با بالاترین سطح کیفیت برای مردم خوب شهرستان از دغدغه های مهم مسئولان شهرستان است.

وی افزود: عملیات اجرایی پروژه ارتقاء کیفیت آب شرب شهر فرمهین آغاز شده و با اجرای این پروژه ، کیفیت آب شهر فرمهین مطلوب و در حد استانداردهای ملی خواهد شد.

خزائی پور اظهار کرد: ۶۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح تصفیه آب این شهر تامین شده که نصب یک دستگاه تصفیه آب به ظرفیت دو هزار متر مکعب در شبانه روز، ساخت مخزن دو هزار متر مکعبی ذخیره آب، احداث یک واحد ایستگاه پمپاژ با ظرفیت ۲۵ لیتر بر ثانیه، اجرای خط انتقال به طول ۳.۵ کیلومتر با قطر ۳۱۵ میلیمتر و احداث سوله ۱۷۰ متری از اقدامات این پروژه است.

انتهای پیام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
ارتباط مردمی
salamup.ir