داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

اهانت به پیامبر(ص) بار دیگر کینه‌ شرارت‌بار دنیای غرب با اسلام را آشکار ساخت

نمایش خبر : 54 | تاریخ انتشار : 21 شهریور 1399

به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلام رضا یعقوبی، امام جمعه شهر فرمهین در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر فرمهین ضمن محکومیت اهانت و توهین یک نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) گفت: اهانت نشریه شارلی ابدو فرانسه به ساحت مقدس رسول رحمت، اخلاق و بیداری، قلوب همه مسلمانان جهان و آزادی خواهان را جریحه دار کرد.

وی افزود: بازنشر کاریکاتور اهانت آمیز علیه پیامبر (ص) و توهین به کلام الله مجید توسط یک عده مزدور و با حمایت صهیونیست به دنبال سیاست های کینه توزانه شیاطین عالم در سالروز حادثه ۱۱ دسپامبر نشان از توطئه های دشمنان اسلام است.

یعقوبی اظهار کرد: این دشمنان هرزگاهی در برهه ای از تاریخ با بهانه های واهی و اقداماتی که خودشان به اسم مسلمانان انجام می دهند و جنگ های صلیبی با پوشش جدید شروع می کنند، حمله هم جانبه به شرق آسیا هم دنباله همین سیاست در پیامد حمله به برج های دوقلو آمریکا بود.

امام جمعه فرمهین گفت: اهانت به حضرت رسول اعظم(ص) بار دیگر عناد و کینه‌ شرارت‌بار دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام را آشکار ساخت.

وی بیان کرد: هتاکان به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) دست نشانده صهیونیست ها و استکبار جهانی هستند و در حقیقت سعی دارند با این اقدامات ذهن مسلمانان را از مسائل مهم جهان اسلام دور کنند.

یعقوبی گفت: همان طور که رهبر انقلاب نیز بیان کردند این دشمنی ها با دین اسلام از سیاست های ضد اسلامی صیهونیست ها نشات می گیرد و برای اینکه ذهن ها را از مسئلهی دور کنند، آتشی درگیر در جای دیگر روشن می کنند.

امام جمعه فرمهین اظهارکرد: در این برهه از زمان که ارتباط برخی از کشورهای منطقه با صهیونیست سبب اعتراض سایر کشورهای منطقه و جهان اسلام بود، دشمن با روشن کردن آتش در جایی دیگر به دنبال دور کردن و انحراف ذهن ها از این مسئله است.

وی گفت: ما باید با تقویت وحدت و هوشیاری در برابر نقشه های استکبار بایستیم، اهانت به مبانی دینی، ارزش ها و مقدسات ادامه توطئه های غرب برای تضعیف وحدت امت اسلام است در حالی که آنها با بینش و بصیرت مردم به اهداف خود نمی‌رسند.

یعقوبی با اشاره به سالروز شهادت امام زین العابدین(ع) گفت: پس از واقعه عاشورا، امام سجاد(ع) پرچم دار قیام اباعبدالله(ع) بود و با خطبه های خود در کوفه و شام یزیدیان را رسوا کرد، در صحیفه سجادیه این امام بزرگوار ناب ترین معارف توحیدی موج می زند و همچنین امام سجاد(ع) هزاران بنده را آزاد کرد و با تعالیم اسلامی به آنها زمینه ساز ایجاد حوزه علمیه امام باقر(ع) و امام صادق(ع) شد.

امام جمعه فرمهین با اشاره به سالروز وفات شیخ طوسی گفت: شیخ طوسی با یک حرکت حساب شده پایه گذار تاسیس حوزه علمیه در نجف اشرف شد و بزرگان شیعه از جمله آیت الله سیستانی تعلیم یافته حوزه علیمه نجف است.

انتهای پیام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
ارتباط مردمی
salamup.ir