داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

اندوخته های معنوی به دست آمده از دفاع مقدس نقشه راهی برای ادامه راه نظام است

نمایش خبر : 102 | تاریخ انتشار : 1 مهر 1399

به گزارش  فراهان خبر؛ همزمان با هفته دفاع مقدس و گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، مسئولان شهرستان فراهان، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی وجمعی ار بسیجیان با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر فرمهین با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید پیمان کردند.

معمارنیا؛ سرپرست فرماندار فراهان در این مراسم گفت: هشت سال دفاع مقدس، خاطره ای ماندگار از ایستادگی، شهامت، شجاعت و غیرت ملت قهرمان ماست که اولش با تجاوز دیو صفتان باطل آغاز شد و پایانش را شهدا، جانبازان و آزادگان با یاری خداوند متعال و تلالو آیه شریفه «ان الباطل کان زهوقا» را رقم زدند.

وی افزود: هفته دفاع مقدس گنجینه‌ای عظیم ساخت تا نگاه تمام آزادی خواهان را به فضایل گران‌بهای انسانی، همچون جوانمردی، پایمردی و فداکاری دلیرانه در حفظ اصول و ارزش های انسانی، اسلامی و خودباوری عزتمند و توکل مدار آگاه سازد.

معمارنیا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردی های تمامی شهیدان گرانقدر، رزمندگان و ایثارگران بیان کرد: ظرفیت‌های اندوخته معنوی به دست آمده از هشت سال رشادت رزمندگان ما در دفاع مقدس نقشه راهی برای ادامه راه نظام است.

سرپرست فرماندار فراهان خاطرنشان کرد: بدون شک ایثارگری شهدا، جانبازان و ایثارگران قابل جبران نیست و ملت ایران تا ابد مدیون این عزیزان هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
ارتباط مردمی
salamup.ir