داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

رشد 11 درصدی پرداخت تسهیلات به مددجویان فراهانی

نمایش خبر : 189 | تاریخ انتشار : 28 آبان 1399
غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت یکی دیگر از ظرفیت‌های این نهاد مقدس بوده و برای تکریم مددجویان پایه گذاری شده است.
وی افزود: درهفت ماهه نخست امسال یک میلیارد و ۴۲ میلیون تومان تسهیلات به ۱۵۴ نفر از نیازمندان توسط صندوق قرض الحسنه امداد ولایت پرداخت شد.
حافظ کمال اظهارکرد: از این تعداد تسهیلات قرض الحسنه ۱۴نفر اشتغال نیازمندان با اعتبار ۳۲۵میلیون تومان، ودیعه و تعمیرات مسکن ۵۴نفر با اعتبار ۳۲۸میلیون تومان و وام‌های ضروری و کارگشایی ۸۶نفر با اعتبار ۳۸۹میلیون تومان پرداخت شده است.
رئیس کمیته امداد فراهان گفت: تسهیلات پرداختی در مقایسه با نوبت مشابه سال گذشته که مبلغ ۹۳۹میلیون تومان پرداخت شده ۱۱درصد رشد دارد.
وی با تأکید بر توانمندسازی مددجویان در عرصه اقتصادی و معیشتی افزود: هدف اصلی کمیته امداد از راه اندازی « صندوق امداد ولایت» ترویج فرهنگ قرض الحسنه است که خیران و نیکوکاران می توانند با سپرده گذاری در این صندوق، بیش از پیش این نهاد را در دستگیری از خانواده های بی بضاعت یاری کنند.
حافظ کمال خاطرنشان کرد: مردم نوع دوست شهرستان می توانند با شماره گیری با تلفن همراه#۰۸۶۱۰*۸۸۷۷* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان فراهان واریز نمایند و یا از طریق تماس با شماره تلفن ۰۸۶۳۳۷۲۳۹۵۲ حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امدادفراهان، نسبت به واریز مبالغ کمک خود اقدام کنند.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی