داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

قوی شدن از درون یکی از محورهای انتقام است

نمایش خبر : 414 | تاریخ انتشار : 13 دی 1399

جواد یاری، کارشناس سیاسی در گفتگو با فراهان خبر با اشاره به مسئله انتقام سردار سلیمانی گفت: انتقام سردار سلیمانی چند وجه دارد، سیلی عین الاسد زده شد و در اولین سیلی هیمنه نظامی و امنیتی آمریکا شکسته شد.

وی افزود: انتقام عین الاسد هژمونی آمریکا را شکست و این ضربه نظامی همینه استکبار را فرو ریخت.

یاری اظهار کرد: هجمه سیلی عین الاسد برای آمریکا بالا بود، قبل از سیلی عین الاسد حتی روسیه، شوروی و چین جرات نکرده بودند که چنین سیلی به آمریکا بزنند.

کارشناس سیاسی گفت: بعد از سیلی عین الاسد، سیلی بعدی خروج آمریکا از منطقه است که با بصیرت کشورهای منطقه و تقویت جبهه مقاومت به تدریج محقق می شود.

وی افزود: یکی از محورهای اصلی انتقام سردار سلیمانی، قوی شدن از درون است، یکی از ابزارهای دشمن علیه ما مولفه اقتصاد است و دشمن برای غلبه بر ما قدرت برخورد نظامی ندارد.

یاری اظهار کرد: دولت کنونی در حوزه اقتصادی ابزاری برای تقویت اقتصاد ندارد و برای غلبه بر دشمن در جنگ اقتصادی نیازمند دولت جوان هستیم و با دولت لیبرال که با وجود شکست و تجربه نافرجام برجام باز هم حرف از مذاکره می زند، راه به جایی نمی بریم.

کارشناس سیاسی با بیان اینکه انتقام سخت از دشمن شکست آن ها در جبهه اقتصادی است، گفت: با پایان عمر این دولت، مهار مشکلات اقتصادی محقق می شود و با دولت جدید با قدرت اقتصادی بالا و غلبه بر تحریم ها قدرت بازدارندگی ما ارتقاء می یابد و انتقام سخت تری از ارتجاع عرب و آمریکا خواهیم گرفت.

وی افزود: در چنین شرایطی با انتقام نظامی از آمریکا حتی رژیم صهیونیستی با توجه به مشکلات سیاسی و امنیتی درون خود، قدرت واکنش ندارد.

یاری اظهارکرد: همچنین در حال حاضر نوع تفکر دولت و وزارت خارجه این انتقام را به تأخیر انداخته است.

وی با اشاره ترور شهید فخری زاده اظهار کرد: قطعاً به‌زودی سیلی سخت‌تری به آمریکا و ارتجاع عرب زده می‌شود تا دیگر جرات ترور نداشته باشند.

 

انتهای پیام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی