داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

وضعیت کرونا در فراهان مدیریت شد/ محدودیت‌ها متناسب با وضعیت جدید اعمال می‌شود

نمایش خبر : 115 | تاریخ انتشار : 14 دی 1399

 حسین معمارنیا، سرپرست فرمانداری شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: با همراهی تحسین برانگیز شهروندان، وضعیت شیوع کرونا در این شهرستان از نارنجی به زرد تغییر کرده و محدودیت‌ها متناسب با وضعیت جدید اعمال می‌شود.

وی با قدردانی از همراهی مردم و اصناف شهرستان فراهان در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌ها افزود: اگر مردم و مسئولان شهرستان در رعایت پروتکل‌ها و محدودیت‌ها مماشات و سهل‌انگاری کنند، بازگشت به وضعیت قرمز و نارنجی دور از انتظار نیست.

معمارنیا اظهار کرد: شرایط فعلی قطعاً با شرایط یک ماه پیش تفاوت زیادی دارد ولی اگر چنین تصور کنیم که کرونا تمام شده، تصور اشتباهی است و نباید فریب خورد، فعلاً وضعیت مدیریت شده است.

سرپرست فرمانداری فراهان گفت: انتظار می‌رود مردم تا پایان محدودیت‌ها همراهی و همکاری لازم را داشته باشند، چرا که سلامت و امنیت آنان و دیگر شهروندان مطرح است و از این رو در صورت تخلف، مسئولان مرتبط مجبور به اعمال قانون هستند.

وی بر ضرورت استمرار همکاری‌های مضاعف در راستای اجرای تصمیم‌های ستادهای ملی، استانی و شهرستانی مقابله با کرونا و نظارت بر آن تأکید کرد و افزود: از کادر بهداشت و درمان شهرستان که به عنوان مدافعان حریم بهداشت و سلامت مردم ایثارگونه فعالیت می‌کنند، قدردانیم و امیدوارم تا با همراهی مردم زحمات کادر درمان به نتیجه برسد و این شهرستان به شرایط پایدار در مقابله با کرونا برسد.

 

وی خاطرنشان کرد: رعایت نکردن پروتکل‌ها نقض حقوق شهروندی و ترویج بی‌قانونی تلقی می‌شود.

 

انتهای پیام/ 
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی