داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

حمایت‌ از صنعتگران و تولیدکنندگان صنایع‌دستی منجر به تولید اشتغال و جهش اقتصادی می‌شود

نمایش خبر : 26 | تاریخ انتشار : 30 دی 1399

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در بازدید از کارگاه‌های صنایع‌دستی و تولید سفال روستای احمدآباد استان گفت: لکه‌های صنعتی که در زوم روستایی (طرح هادی) در نظر گرفته‌شده است، بخشی از زمین این لکه‌ها به کارگاه‌های صنایع‌دستی اختصاص می‌یابد.

وی افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام "جهش تولید" نام‌گذاری شده است باید به محصولات صنایع‌دستی توجه ویژه‌ای صورت گیرد. حمایت از کارگاه‌های کوچک صنایع‌دستی به رونق و جهش تولید کمک می‌کند.

اکرمی اظهار داشت: یکی از سیاست‌های محوری که در استان مرکزی دنبال می‌شود توسعه تولید و اشتغال است برای تحقق این مهم توجه به لکه‌های صنعتی در دستور کار قرار دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: واگذاری زمین به کارگاه‌های صنایع‌دستی و حمایت‌های قانونی از صنعتگران و  تولیدکنندگان صنایع‌دستی منجر به تولید اشتغال و جهش اقتصادی می‌شود.

وی افزود: برای حمایت از این کارگاه‌های کوچک می‌توان با تفاهم‌نامه از مدارس بلااستفاده نیز به‌عنوان کارگاه استفاده کرد.

اکرمی ادامه داد: جلسه تکمیلی این موضوع با حضور مدیرکل امور روستایی  و بنیاد مسکن به‌زودی تشکیل و  پیگیری لازم برای اختصاص زمین برای احداث کارگاه‌های صنایع‌دستی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی