داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

مصوبه کمیسیون تلفیق برای حذف ضامن وام ازدواج

نمایش خبر : 36 | تاریخ انتشار : 1 بهمن 1399

به گزارش فراهان خبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 گفت: با مصوبه امروز اعضای کمیسیون 1500 میلیارد تومان اعتبار از محل درآمدهای اختصاصی بیمارستان‌ها برای تعرفه‌‌گذاری نظام پرستاری تخصیص یافت.

 
وی افزود: علاوه بر این اعضای کمیسیون تلفیق مصوب کردند وام ازدواج در سال آینده نیاز به ضامن ندارد و اعتبارسنجی در این باره آن انجام خواهد شد.
 
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 اظهار داشت: همچنین اعضای کمیسیون در اصلاحیه مصوبه دیروز خود درباره وام ازدواج مصوب کردند وام ازدواج که برای هریک از زوجین 70 میلیون تومان با بازپرداخت 10 ساله است برای آقایان با سن کمتر از 27 سال و خانم‌ها با سن کمتر از 25 سال 100 میلیون تومان خواهد بود.
 
امیرآبادی فراهانی خاطرنشان کرد: علاوه بر این براساس مصوبه اعضای کمیسیون دانشگاه‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی که تاکنون از قانون دیوان محاسبات مستثنی بوده‌اند این استثنا درباره آنها برداشته شد و قانون محاسبات عمومی در مورد آنها انجام خواهد شد.
 
گفتنی است، مصوبات کمیسیون تلفیق پس از تصویب در صحن علنی مجلس و تأیید شورای نگهبان به قانون تبدیل شده و برای اجرا ابلاغ خواهد شد.
 
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی