داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

برگزاری «محفل انس با قرآن کریم» به مناسبت دهه فجر در فراهان

نمایش خبر : 113 | تاریخ انتشار : 21 بهمن 1399
به گزارش فراهان خبر؛ همزمان با گرامیداشت چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، «محفل انس با قرآن کریم» با حضور قاریان، حافظان قرآنی فراهان در شهر تلخاب برگزار شد.
حجت الاسلام محمود قربانی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی فراهان در این مراسم، با اشاره به عظمت قرآن به‌عنوان درس زندگی برای همه عصرها و نسل‌ها، انقلاب اسلامی را انقلاب ارزش‌های والای انسانی و الهی دانسته و دفاع از آن را وظیفه همگان عنوان کرد.
وی نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر، بر اهمیت بیان دستاوردهای انقلاب اشاره کرده و بر اهمیت تمدن سازی و زمینه‌سازی برای ظهور منجی عالم بشریت تاکید کرد.
قربانی با بیان این‌که راه شناخت بزرگی یک انقلاب، شناخت رهبر آن انقلاب است، گفت: انقلاب اسلامی ایران، انقلاب کبیر فرانسه نبود که بعد از ۲۰ سال مبانی خود را گم کند، این انقلاب اسلامی اکنون که وارد چله دوم خود می‌شود، ماحصل آن منشوری است که در اواخر سال ۹۷ به عنوان بیانیه گام دوم توسط خلف شایسته امام (ره) صادر شده است.
در ادامه مراسم، قاریان فراهانی با نوای روح بخش قرآن فضای محفل را معطر کرده و در پایان مراسم از چهره‌های شاخص قرآنی تجلیل شد.


 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی