داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

بهره‌مندی ۵۰۷ مددجوی فراهانی از خدمات فرهنگی و آموزشی

نمایش خبر : 67 | تاریخ انتشار : 19 اسفند 1399
غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با بیان اینکه ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی با هدف ارتقای سطح فرهنگی مددجویان انجام می شود، گفت از ابتـدای سال جاری تا پایان ۱۰ماهه ۵۰۷ مـددجوی کمیته امداد در شهرسـتان فراهان از خـدمات فرهنگی و آموزشـی بهره مند شدند.
وی با بیان اینکه خدمات فرهنگی کمیته امداددر سرفصل‌های متفاوتی به مددجویان ارائه می شود، افزود: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد، برنامه آموزش خانواده است که در سال جاری ۱۶۵ دانش آموز، دانشجو و بانوی سرپرست خانواده در این برنامه ها شرکت کردند.
حافظ کمال اظهارکرد: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا ، بیشتر برنامه‌های تربیتی و فرهنگی کمیته امداداز طریق فضای مجازی به مددجویان تحت حمایت ارائه شده است.
وی با بیان اینکه هم اکنون ۱۱ دانشجو و ۲۰۵ دانش آموز مددجو در شهرستان فراهان از خدمات فرهنگی و آموزشی کمیته امداد بهره‌مند می شوند، تصریح کرد: پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان یکی از اصلی ترین سرفصلهای فرهنگی کمیته امداد به شمار می رود.
حافظ کمال در ادامه گفت: معرفی دانش آموزان کنکوری به مؤسسات آموزشی، حمایت ویژه از نخبگان علمی، ورزشی و هنری، ارائه فعالیتهای محو بیسوادی و برگزاری مسابقات قرآنی از دیگر فعالیتهای فرهنگی کمیته امداد است.
رئیس کمیته امداد فراهان افزود: در۱۰ماهه سال جاری کمیته امداد شهرستان فراهان در بخش فرهنگی برای مددجویان تحت حمایت ۳۳۷ میلیون تومان هزینه کرده است.
وی با تأکید بر اینکه تمامی خدمات فرهنگی این نهاد به صورت کاملا رایگان به خانوارهای مددجو ارائه می شود، خاطرنشان کرد: بخشی از هزینه های فرهنگی کمیته امداد با مشارکت خیران نیک اندیش تأمین می شود.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی