داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

اجرای عمليات اصلاح و توسعه شبكه هاي توزيع آب در ۱۴ روستای فراهان/تصفيه خانه آب شرب فرمهين بزودی به بهره برداری می رسد

نمایش خبر : 56 | تاریخ انتشار : 25 اسفند 1399
مسعود عالی، مدير امور آب و فاضلاب فراهان در گفتکو با فراهان خبر گفت: به منظور آبرساني در شهر فرمهین 1900 مترخط انتقال آب به قطر 315 ميلي متر و 1300 متر شبكه آبرساني در شهرک ولیعصر این شهر، مجموعا ًبا هزينه اي بالغ بر 16 هزار ميليون ريال اجرا شده است.
وی از پايان عمليات اصلاح و توسعه شبكه هاي توزيع آب در 14 روستای فراهان گفت: در روستاهاي دستجان، كودزر، بورقان، اميرآباد، دولت آباد ، نظام آباد، درويشان، ضياء آباد، تبرته، قرمزجشمه، ونك ، برزآّباد، مجدآباد نو و گونه به اصلاح و توسعه شبکه های توزیع آب به طول تقريبي 8 هزار متر با هزينه اي بالغ بر ۸.۵ ميليارد ريال انجام شده است.
عالی از تجهيز يك حلقه چاه آب در شهر تلخاب با عمق 60 متر و آبدهي 8 ليتر در ثانيه با هزينه اي بالغ بر يك ميليارد ريال خبر داد و گفت: در روستای فشک هم با ارتقای ظرفيت ايستگاه پمپاژ آب در روستاهاي فشك و چاقر با هزينه اي بالغ بر 7 ميليارد ريال، ظرفيت توليد و ذخيره آب شرب اين روستاها افزايش يافت.
مدير امور آب و فاضلاب فراهان افزود: امسال مرمت و بازسازي مخازن روستاهای بورقان، مجدآباد كهنه ،دستجان و عزيزآباد از جمله اقدامات آب و فاضلاب شهرستان است.
وی اظهار کرد: امسال تعداد 8 عدد حوضچه (منهول) در سطح روستاها مرمت و بازسازی شده و 9 دستگاه تله متری در ايستگاه هاي پمپاژ اين روستاها نيز تعمير و بازسازي شده است.
مهندس عالي خاطرنشان کرد: عمليات اجرايي احداث تصفيه خانه آب شرب شهر فرمهين در حال اجرا است و بزودی به بهره برداری می رسد.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی