داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

30 کیلوگرم تریاک در شهرستان فراهان کشف شد

نمایش خبر : 56 | تاریخ انتشار : 25 اسفند 1399
 به گزارش فراهان خبر؛ سرهنگ علیرضا معیریان، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان گفت: در راستای اجرای طرح ظفر ۳۰ کیلوگرم تریاک کشف و در این رابطه دو متهم دستگیر شدند.
سرهنگ علیرضا معیریان افزود: پیرو تاکیدات فرمانده نیروی انتظامی استان در راستای اجرای "طرح ظفر" به منظور پیشگیری از وقوع انواع جرائم در یکی از روستاهای توابع شهرستان فراهان افراد سودجو و فرصت طلب سوداگران مرگ اقدام به دپو اخفا و نگهداری مقادیری مواد مخدر کردند که در این راستا مراتب به صورت ویژه در دستور کار در پلیس نیروی انتظامی شهرستان قرار گرفت.
وی اظهارکرد: پس از بررسی و انجام اقدامات کارشناسی شناسایی با شگردهای خاص پلیسی، در نهایت با اخذ مجوز از مرجع قضایی اقدام به دستگیری دوتن از سوداگران مرگ شدیم.
معیریان گفت: در این رابطه حدود ۳۰ کیلوگرم تریاک کشف و دو نفر متهم در این رابطه دستگیر شدند و پرونده پس از تحقیقات به مراجع قضایی ارسال شد.
فرمانده انتظامی شهرستان فراهان افزود: همچنین در راستای اجرای طرح ظفر، مقدار قابل توجهی مواد محترقه و اموال مسروقه کشف و ضبط شد.
وی گفت: لازم به ذکر است تلفن ۱۱۰ به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارشات مردمی در راستای پیشگیری از جرائم است.
فرمانده انتظامی فراهان خاطر نشان کرد: دفتر نظارت همگانی با تلفن گویای ۱۹۷ در تمام ساعات شبانه روز آماده دریافت نقطه نظرات، پیشنهادات، آماده خدمت رسانی به همشهریان می باشد.
انمتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی