داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

۱۵ واحد صنفی متخلف در شهرستان فراهان مهر و موم شدند

نمایش خبر : 46 | تاریخ انتشار : 26 اسفند 1399
امیدوار، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: ۱۵ واحد صنفی متخلف در شهرستان کمیجان به‌دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی مهر و موم شدند.
وی افزود: گشت‌های نظارتی مشترک برای تامین و عرضه کالاهای اساسی بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار با جدیت در روزهای پایانی سال در فراهان فعالیت دارند.
امیدوار اظهار کرد: هفت رسته صنوف نانوایی، مکانیکی، صافکاری، نقاشی، رستوران، اغذیه‌فروشی و آژانس ها در تعطیلات نوروزی باید فعال باشند و خدمات مورد نیاز را به شهروندان ارایه دهند.
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فراهان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا عید نوروز این شهرستان میزبانی مسافران نیست اما باید برای شهروندان تمام خدمات رفاهی تامین شود که در این راستا به صورت مجزا و گشت های مشترک بازار رصد و با صاحبان صنوف متخلف برخورد قانونی صورت می‌گیرد.
وی با اشاره به تامین میوه شب عید نیز گفت: ۳۲ تن سیب قرمز و ۶۴ تن پرتقال قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار، برای تعطیلات نوروز شهرستان تامین شده است.
امیدوار افزود: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم تامین شده است و مردم هیچ‌گونه نگرانی در این خصوص نداشته باشند.
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فراهان بیان داشت: توزیع فوق العاده آرد، روغن، برنج، گوشت مرغ و گوشت قرمز منجمد نیز تامین شده است.
امیدوار خاطرنشان کرد: تیم‌های نظارتی به‌صورت شبانه روز تا ۲۵فروردین ماه فعال هستند و بازار را رصد می کنند و شماره تلفن ۱۲۴ آماده دریافت انتقادات، نظرات و پیشنهادات مردمی است و انتظار می‌رود شهروندان هرگونه تخلف مراتب را به اطلاع مسئولان برسانند.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی