داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

حمایت از شعار سال منجر به گردش چرخ اقتصاد کشور می‌شود

نمایش خبر : 27 | تاریخ انتشار : 16 فروردین 1400
 حجت السلام رضا یعقوبی در گفتگو با فراهان خبر شعار سال 1400 یعنی (تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی) لازم الاجرا دانست و گفت: با هم افزایی باید نسبت به مانع زدائی و پشتیبانی از بخش تولید اقدام کرده تا زمینه تحقق اهداف جهش تولید و شعار سال فراهم شود.
وی افزود: امیدواریم در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، مشکلاتی که بر اثر بی تدبیری برخی به مردم وارد شده است، برطرف شود، سیاست های نادرست، چشم به غرب دوختن و همچنین عملکردهای غلط دولت موجب شد تا سال 99 جهش قابل توجهی در زمینه ی تولید نیفتد.
یعقوبی با اشاره به عدم تحقق جهش تولید در سال گذشته اظهارکرد: وجود موانع بر سر راه تولید و واردات بی رویه و قاچاق کالا و نبود مشوق های تولید و افزایش هزینه تولید سبب عدم تحقق کامل جهش تولید شد و که امیدواریم با کمی همت و اراده در سال جدید، موانع برداشته و تولید پشتیبانی شود.
امام جمعه فرمهین گفت: امیدواریم از مشکلات سال 99 عبرت بگیریم و در سال 1400 آگاهانه عمل کنیم و هوشیار باشیم چراکه برای تحقق شعار سال نیاز به افزایش قدرت خرید مردم، قطع دست واسطه ها، مبارزه با فساد، اصلاح نظام بانکی و گمرکی، اتکا به ظرفیت های داخلی، برنامه جامع اقتصادی و استفاده از جوانان به فرموده رهبری هستیم.
یعقوبی با اشاره به اینکه حمایت از شعار سال منجر به گردش چرخ اقتصاد کشور می‌شود، افزود: حسب دستور مقام معظم رهبری و برابر شعار امسال باید قوای سه گانه بخصوص دولت فعلی و آینده در سال 1400 از تولید و تولیدکننده و کارآفرینان حمایت و پشتیبانی ویژه کند و تمام موانع و بوروکراسی های اضافه در برابر تولید حذف و برطرف کند تا کارآفرینان و تولیدکنندگان بتوانند اقتصاد ایران را به حرکت درآورند.
وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری امسال شعار (تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی) را انتخاب کردند تا اهمیت رونق، جهش و شکوفایی تولید و گردش چرخ صنایع و کارخانجات کشورمان را یادآوری کنند.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی