داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

بازرسی از 220 واحدهای صنفی فراهان/سه واحد صنفي متخلف در فراهان مهر و موم شد

نمایش خبر : 28 | تاریخ انتشار : 17 فروردین 1400
نصرالله امیدوار، رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: ۲۲۰ بازرسی از ابتدای شروع طرح نوروزی (۲۵ اسفندماه پارسال) تاکنون از واحدهای صنفی این شهرستان انجام شد.
وی افزود: دراین بازه زمانی ۶۱ گشت مشترک در شهرستان بر بازار نظارت داشتند که برای ۱۵ واحد صنفی متخلف پرونده تشکیل و سه واحد صنفی متخلف به علت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی مهر و موم شد.
امیدوار اظهارکرد: در تعطیلات نوروز بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار ۱۴ تن پرتقال تامسون، ۸ تن سیب، ۵ تن مرغ منجمد و ۳۲ تن مرغ گرم در سطح شهرستان توزیع شد.
رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فراهان گفت: در تعطیلات نوروزی صنوف نانوایی، خدمات خودرویی، مکانیکی، باطری سازی، لوازم یدکی، صافکاری، جلوبندی سازی و تعویض روغن آپاراتی فعال بودند و خدمات لازم را به شهروندان ارائه می‌دادند.
وی گفت: طی یک سال گذشته تمامی واحدهای صنفی کشور و به تبع آن نیز در شهرستان خسارات زیادی را متحمل شدند اما با این حال واحدهای صنفی تعامل و همکاری لازم را برای کنترل و مقابله با بیماری کرونا داشتند.
امیدوار افزود: شهرستان فراهان شهرستانی کم برخوردار است بنابراین با توجه به نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» انتظار می رود مردم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی پایبندتر باشند و تعامل و همکاری لازم را در این راستا داشته باشند تا فشار مضاعف بر کسبه وارد نشود.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
منشور اخبار
ارتباط مردمی