داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

در موضوع انتخاب استاندار مجمع نمایندگان استان مرکزی تشکیل جلسه نداده است

نمایش خبر : 86 | تاریخ انتشار : 9 شهریور 1400

به گزارش فراهان خبر؛ ولی الله بیاتی در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: در موضوع انتخاب استاندار مجمع نمایندگان استان هنوز تشکیل جلسه نداده و هیچ گزینه‌‌ای قطعی نشده است.

وی تصریح کرد: چندین گزینه مطرح  و افراد مختلف رزومه خود را ارائه کرده‌اند، اما اینکه مجمع نمایندگان در خصوص فردی به اجماع رسیده باشد، صحت ندارد و تا این لحظه تمام اخبار مطرح شده کذب است و صحت ندارد.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس با بیان اینکه مجمع نمایندگان به دنبال فردی کارآمد، انقلابی و توانمند است، ادامه داد: شرایط استان و کشور شرایط خاصی است، مردم با مشکلات متعددی معیشتی و اقتصادی دست و پنجه نرم ‌می‌کنند، در این شرایط استان نیاز به استانداری دارد که بتواند مفید و موثر واقع شده و مشکلات را برطرف کند.

بیاتی با تاکید بر اینکه در انتخاب استاندار اجازه اعمال نفوذ و رابطه به هیچ فرد و باندی داده نخواهد شد، بیان کرد: نه تنها در بحث استاندار، بلکه در موضوع انتخاب مدیران کل ادارات و سازمان‌ها نیز مجمع نمایندگان اجازه نمی‌دهد افرادی به کار گرفته شوند که ناکارآمد بوده و توانایی لازم برای اداره امور را نداشته باشند.

وی گفت: امروز چالش جدی استان مباحث اقتصادی و اشتغال است، مرکزی استانی صنعتی است که باید با جایگاه واقعی خود دست پیدا کرده و به حقوق خود برسد، فردی که به عنوان استاندار انتخاب می‌شود باید حل مشکلات صنعت، اشتغال و مسائل معیشتی مردم را در اولویت قرار دهد.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس بیان کرد: در حوزه تفرش، آشتیان و فراهان نیز مردم در موضوع اشتغال و مباحث کشاورزی با چالش‌هایی متعددی مواجه هستند، کشاورزی در قطب کشاورزی استان عملا تعطیل شده و هیچ برنامه‌ای در این خصوص نیست.

بیاتی ادامه داد: توجه به جذب سرمایه‌گذار، حمایت از تولیدکنندگان، رفع مباحث مربوط به آلودگی هوا و محیط زیست و... از دیگر موضوعاتی است که استاندار آتی باید به آن توجه کافی داشته باشد و در این راستا تلاش خود را به کار گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی