داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

مسئولان راه شهدا را در خدمتگزاری به مردم سرلوحه کار خود قرار دهند

نمایش خبر : 309 | تاریخ انتشار : 1 مهر 1400

به گزارش فراهان خبر؛ صبح امروز همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در فراهان برگزار شد.

بیاتی، نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی گفت: در دفاع مقدس ۱۶ استان و ۵۰ شهر ایران درگیر جنگ بود، و در وجب به وجب کردستان، ما شهید دادیم تا توانستیم مقابل دشمن بایستیم.

وی با اشاره به اینکه رمز موفقیت ما در دفاع مقدس، مجاهدت‌های غرورآفرین جوانان ایران بودافزود: خلاقیت‌ها و ابتکار عمل‌هایی که با تکیه بر توان داخلی توسط جوانان رزمنده ایرانی رقم خورد بی نظیر بود و پیروزهای بزرگ را رقم زد.

بیاتی اظهار کرد: امروز هم به همت جوانان حزب اللهی و انقلابی ما در صنایع مختلف پیشرفت های چشمگیری داشته ایم.

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: امروز ما به توان نظامی و موشکی دست یافتیم که بی تردید بازدارندگی امروز به واسطه توان نظامی است و اگر ما در سال ۵۹ این توان را داشتیم، دشمن جرات حمله به کشورمان را نداشت.

وی افزود: امروز این پیشرفت کشور در عرصه های مختلف را مدیون خون شهدا هستیم، امروز به فضل الهی کشورمان از نظر نظامی به روز و هوشمند است.

بیاتی اظهارکرد: مسئولان راه شهیدان را در خدمتگذاری به مردم سرلوحه خود قرار دهند، امروز مشکلات کشور به تحریم و برجام برنمی گردد بلکه عدم بی کفایتی مسئولان است.

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان با اینکه مدیریت جهادی زاییده دفاع مقدس است، خاطرنشان کرد: مدیریت جهادی اگر محور کارها قرار بگیرید، گره گشای مشکلات خواهد بود، دفاع مقدس می تواند سرمشق و سرلوحه مدیران امروز کشور قرار بگیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی