داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

۱۵ واحد صنفی متخلف در فراهان پلمب شد

نمایش خبر : 269 | تاریخ انتشار : 6 مهر 1400

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ "عليرضا معیریان " در تشریح این خبر بیان داشت: به دنبال شيوع ويروس کرونا و پيشگيري از خطر ابتلاي شهروندان به اين ويروس و نیز نظارت مستمر بر روند فعالیت واحدهای صنفی، همواره بازدیدهای نوبه ای و غیر مترقبه از واحدهای صنفی از سوی مأموران اداره نظارت بر اماكن عمومي شهرستان فراهان با مشارکت کارشناسان اداره بهداشت این شهرستان در دستور کار قرار داشته است.

وی با اشاره به بازدید ماموران اداره نظارت بر اماكن عمومي شهرستان فراهان در شهریور ماه سال جاری، خاطر نشان کرد:۱۵  واحد صنفی متخلف در این ماه، به دلیل عدم رعايت مقررات بهداشتی و انتظامی در سطح این شهرستان پلمب شد.

سرهنگ معیریان اظهارداشت: همچنين در این طرح از متصدیان ۷ واحد صنفی تعهد کتبی گرفته و به متصدیان۲۳ مورد دیگر نیز به منظور رعایت قوانین صنفی و دستورالعمل های بهداشتی تذکر لسانی داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان در ادامه افزود:از ابتداي سال جاري تا كنون، ۶ هزا ر و ۸۸۰ عدد محصولات غیر مجاز فرهنگی در عمليات هاي پليس اين شهرستان کشف شده است.

سرهنگ "معیریان " در پایان با اشاره به معرفی تمامی متهمان دستگیر شده درعملیات های پلیسی ماه گذشته با تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه فعاليت غير قانوني از سوی افراد متخلف، مراتب را از طريق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند؛ تا نسبت به برخورد قانوني با آنان در سريع ترين زمان ممکن اقدام شود.

انتهای پیام/


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی