داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

۲هزار و ۸۶۲ دانش آموز فراهانی سال تحصیلی حضوری را آغاز کردند

نمایش خبر : 272 | تاریخ انتشار : 10 مهر 1400
معمانیا، فرماندار فراهان در گقتگو با فراهان خبر گفت: بر اساس مصوبه ستاد کرونا، ۲هزار و ۸۶۲ دانش آموز روستایی در مقاطع مختلف تحصیلی، آموزش حضوری خود را در سایه رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی آغاز کردند. وی افزود: شهرستان فراهان در مقاطع مختلف تحصیلی چهار هزار و ۷۱۴ نفر دانش‌آموز دارد که ۲هزار و ۴۴۰ نفر پسر و ۲ هزار و ۲۷۴ نفر نیز دختر هستند.
معمارنیا اظهارکرد: ۸۵ مدرسه در شهرستان فراهان فعالیت دارد که ۲۴ مدرسه پسرانه، ۲۰ دخترانه و ۴۱ مدرسه نیز مختلط است.
فرماندار فراهان گفت: ۲ هزار و ۴۴۷ نفر از دانش‌آموزان فراهانی در مناطق شهری و ۲ هزار و ۲۶۷ نفر در روستاها علم‌آموزی می‌کنند.
معمارنیا افزود: در مجموع ۶۴ مدرسه روستایی، ۲۱ مدرسه شهری، چهار واحد آموزشی کار و دانش و سه واحد آموزشی فنی و حرفه‌ای در این شهرستان وجود دارد.
فرماندار شهرستان فراهان بیان کرد: با توجه به شرایط شیوع کرونا از چهار هزار و ۷۱۴ دانش آموز یک‌هزار و ۸۵۲ دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی اکنون به‌صورت غیرحضوری تحصیل می‌کنند.
معمارنیا گفت: در مدارس روستایی که آموزش به‌صورت حضوری برگزار می‌شود بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، شمار روزها و ساعات حضور در مدارس کاهش یافته، هر چند که رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در اولویت است.
وی خاطر نشان کرد: امید می‌رود که واکسیناسیون دانش آموزان نیز با سرعت بیشتری انجام شود تا شرایط لازم برای حضور دانش آموزان در مدارس شهری نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فراهم شود.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی