داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

ایجاد همگرایی برای تبلیغات اسلامی استان مرکزی اهمیت ویژه‌ای دارد

نمایش خبر : 284 | تاریخ انتشار : 12 مهر 1400
 به گزارش فراهان خبر؛ حجت الاسلام عباسی، آیین تودیع و معارفه رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان فرهان با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی و مسئولان شهرستانی برگزار شد.
حجت الاسلام عباسی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به رویکرد تبلیغات اسلامی در برنامه های این سازمان گفت: تبلیغات اسلامی کنشگر فعالی که در عرصه‌ی فرهنگی وظیفه‌ی تنظیم روابط فرهنگی بین نهادهای مردم پایه و نهادهای سازمانی را دارد.
وی افزود: اصل مهم این سازمان در سطح استان و شهرستان ها همگرایی بین نیروهای فرهنگی و مذهبی در استان مرکزی است.
عباسی اظهارکرد: همگرایی بین تبلیغات اسلامی و ائمه جمعه استان انجام شده است و اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با امام جمعه شهرستان‌ها ارتباطات خوبی برقرار کرده است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: برکاتی که سازمان تبلیغات اسلامی در این دهه‌ها داشته است بر کسی پوشیده نیست و  برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب، تمامی ظرفیت‌ ها و زیرساخت‌ های درون سازمانی به‌ کار گرفته می شود و در این مسیر همکاری و هماهنگی با دیگر دستگاه‌های همسو نیز در دستور کار است.
وی با تکریم از خدمات حجت الاسلام قربانی، رئیس سابق تبلیغات اسلامی گفت: این بزرگوار، در مدت حضور خود در شهرستان فراهان منشأ برکات فراوانی بوده است و از همکاری ادارت و نهادها در کسوت مسئولیت ایشان در شهرستان فراهان تشکر می کنیم.
با حکم رئیس مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام محمد نظری که سابقه امامت جمعه شهر کارچان را در کارنامه خود دارد به‌ عنوان رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهرستان فراهان منصوب شد.

 

 

 

 


انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی