داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

روند ابتلای کرونا در شهرستان فراهان کاهشی اما متزلزل

نمایش خبر : 261 | تاریخ انتشار : 27 مهر 1400
محمدرضا حجتی، مدیر شبکه بهداشت و درمان فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: در حال حاضر روند موارد مراجعه کننده به بیمارستان و مراکز جامع سلامت یک شیب کاهشی را به خود گرفته و شهرستان فراهان نیز پیک پنجم کووید ۱۹ را پشت سر گذاشته است.
وی افزود: با توجه به فرارسیدن فصل سرد سال و کاهش تهویه هوا در اتاق ها پیش بینی می شود که مجدداً در روزهای آتی با یک شیب صعودی و پیک ششم مواجه شویم.
حجتی اظهارکرد: تاکنون ۸۶ درصد از جمعیت دانش آموزان واجد شرایط شهرستان فراهان واکسن کرونا را دریافت کرده و ۸۳ درصد از کل جمعیت گروه هدف با دریافت دُز اول و ۵۰ درصد با دریافت هر دو دُز علیه ویروس ایمن شده اند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان فراهان گفت :در طی پیک پنجم کرونا در بیمارستان فرهنگ خسروانی شهرستان فراهان حدود ۲۹۸ بیمار بستری در بخش مراقب ویژه خدمات دریافت کردند که اکثر آن ها با حال عمومی خوب و مطلوب از بیمارستان مرخص شدند و تنها ۲ مورد فوتی به ثبت رسید که نشان دهنده زحمات فراوان کادر بهداشت و درمان در سطح شهرستان است.
وی خاطرنشان کرد: از همه مردم شریف می‌خواهیم با رعایت پروتکل های بهداشتی و با مراجعه به مراکز واکسیناسیون سه شهر فرمهین، خنجین و تلخاب، یاری رسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشند چرا که جلوگیری از موج ها نیاز به اراده ای محکم و همگانی دارد.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی