داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

وحدت خنثی کننده توطئه های دشمنان است

نمایش خبر : 259 | تاریخ انتشار : 29 مهر 1400
به گزارش فراهان خبر؛ آیت الله دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در همایش علمی تربیتی ارکان مساجد در شهرستان فراهان با اشاره به هفته وحدت گفت: هفته وحدت به عنوان یادگار امام خمینی(ره) از جمله برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و زمینه ساز بالندگی، رشد مشترک فکری و اعتقادی در جوامع اسلامی می شود.
وی با بیان اینکه تقویت وحدت بین شیعه و سنی خنثی کننده توطئه دشمنان افزود: هفته وحدت راهبرد اصلی مسلمانان در برابر هجمه‌های بی امان دشمنان اسلام است تا با ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا و عترت پاک آن حضرت حرکت کنند.
دری نجف آبادی اظهارکرد: تقویت وحدت و برادری شیعه و سنی، تنها راه حفظ امنیت در جوامع اسلامی است، وحدت مهمترین راهبرد استراتژیک برای مسلمانان است و جهان اسلام باید بیش از پیش در حفظ و ارتقای وحدت بکوشد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه نگاه به مساجد باید یک نگاه فرهنگی باشد، افزود: مساجد می‌توانند کانون حل مشکلات محله‌ها باشد و باید این کانون بیش از پیش حفظ شود.
وی اظهارکرد: فقاهت در دین یک موضوع خیلی مهم است که باید به صورت جدی به آن توجه شود تا بتوانیم بسیاری از مشکلات را با اهمیت دادن به این موضوع حل کنیم.
آیت الله دری نجف آبادی به مسائل خانواده و تربیت فرزندان هم اشاره کرد و گفت: برخی در فضا‌های مجازی و شبکه‌های انحرافی در تلاش برای ضربه زدن به خانواده هستند و نگاه به خانواده باید بنیادین باشد. 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی