داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

برگزاری سومین رویداد تولید محتوای تخصصی دیجیتال بسیج در استان مرکزی

نمایش خبر : 148 | تاریخ انتشار : 10 آبان 1400

به گزارش فراهان خبر به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اهمیت فضای مجازی در عصر حاضر گفت: امروزه فضای مجازی یک فضای گریزناپذیر و در حال رشد است که خواسته یا ناخواسته به یکی از مهم‌ترین رکن‌های زندگی بشر تبدیل شده است و اهمیت این فضا در بحران کرونا بر همگان مشخص شد. 

وی با تاکید بر اینکه در بستر فضای مجازی، به عنوان یک واقعیت در جهان امروز، فرصت‌ها و تهدیدات، در کنار هم نهفته است، گفت: دشمنان با بهره‌گیری از فضای مجازی به دنبال جهت‌دهی افکار عمومی به نفع خود هستند و در این راستا از روش‌های مختلف، به دنبال زیر سوال بردن کارکردها و خدمات انقلاب اسلامی طی این ۴۲ سال بوده‌اند.

گودرزی در ادامه افزود: نیروهای ارزشی و انقلابی نیز در این بستر به مقابله هوشمندانه با حربه‌های دشمن پرداخته و اثرگذار هستند و خوشبختانه تاکنون در این عرصه دلسوزان انقلاب توانسته‌اند با محتوای جریان‌ساز پاسخ مناسبی به جنگ نرم دشمن دهند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح‌الله با اشاره به تولیدمحتوای کیفی و جریان‌ساز از سوی فعالان ارزشی و انقلابی گفت: در تولید محتوا اقدامات خوبی را شکل داده‌اند، اما همچنان نیازمند برنامه‌ریزی و حرکت مطلوب‌تر در این مسیر هستیم.

وی افزود: تولید محتوا در راستای پاسخ به شبهات، دروغ پراکنی و فریب افکار عمومی، رویکردیست که باید در فضای مجازی دنبال کنیم و این مهم نیازمند اقدامات موثر دلسوزان انقلاب است.

گودرزی بر اهمیت حضور بسیج در عرصه تولیدمحتوا گفت: رویداد سالانه تولیدمحتوای بسیج نیز با هدف شناسایی و کشف استعدادهای جوان بسیجی، جذب ایده‌های برتر و سازماندهی گروه‌های تولید محتوا در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح‌الله ادامه داد: امسال نیز مرحله استانی سومین رویداد تولیدمحتوای دیجیتال بسیج در استان مرکزی از تاریخ ۱۲ آبان‌ماه طی ۴۸ ساعت در سه عرصه پویانمایی، بازی‌های تلفن همراه و نرم‌افزارهای تلفن همراه به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

وی یادآور شد: برترین‌های این رویداد ضمن دریافت جوایز نفیس مجوز حضور در مرحله کشوری رویداد تولیدمحتوای دیجیتال بسیج را دریافت خواهند کرد؛ که امیدواریم در این مرحله نیز بتوانند برای استان افتخارآفرین باشند.

گودرزی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان در این رویداد فرصت دارند تا ۱۰ آبان‌ماه ثبت نام کنند؛ تاکید کرد: این مزیت باعث خواهد شد که علاقه‌مندان بدون هیچ محدودیتی ثبت نام کرده و فرصتی فراهم خواهد شد تا ظرفیت‌های استان در عرصه تولیدمحتوا شناسایی شوند.

انتهای پیام / 


دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
ارتباط مردمی