داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

آغاز سرشماری حضوری نفوس و مسکن در فراهان

نمایش خبر : 940 | تاریخ انتشار : 28 مهر 1395

به گزارش فراهان خبر؛ مرحله دوم سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان فراهان امروز صبح آغاز شد.

 
سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1395 شهرستان فراهان به روش حضوری امروز صبح با حضور فرماندار شروع شد و مسئولان شهرستان مأموران سرشماری را بدرقه کردند.

سعید فائض پور، فرماندار فراهان در مراسم بدرقه ماموران سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 1395 شهرستانفراهان( به روش حضوری) گفت: کار بسیار بزرگی طی یک ماه گذشته صورت گرفته و لازم است از همه دست اندرکاران امر قدردانی کنیم.

 

وی افزود: 8 مأمور سرشماری از اول آبان ماه امر سرشماری را آغاز می‌کنند، قرار بود سرشماری حضوری زودتر انجام شود اما به دلیل استقبال مردم تا روز جمعه تمدید شد.

 

فائض پور اظهار کرد: حدود 60 درصد مردم فراهان از طریق سامانه اینترنتی در سرشماری شرکت کردند، امیدواریم مردم شهرستان طی چند روز باقی مانده همکاری بیشتری داشته باشند، ثبت نام از طریق سامانه کمتر از پنج دقیقه به طول می انجامد.

 

فرماندار فراهان گفت: خانوارهایی که از طریق اینترنتی در سرشماری شرکت کرده اند، با ارائه کد آماری خود به ماموران سرشماری، نیازی به پاسخگویی دوباره ندارند.

 

وی خاطر نشان کرد: ثبت نام در سامانه سرشماری تا قبل از مراجعه مأمور سرشماری به خانواده ها معتبر است و پس از آن ثبت نام اینترنتی مردود است، حضور و مشارکت مردم فهیم شهرستان در ثبت نام اینترنتی به مرز  60 درصد رسید که این آمار نشان دهنده همدلی مردم و دولت در این شهرستان است.

 

 

در سرشماری حضوری ۲۵ هزار پرسشگر حضور دارند که از طریق تبلت اطلاعات خانوار و مسکن را جمع آوری می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
omranejtemaei.ir
منشور اخبار
ارتباط مردمی
salamup.ir