داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

شوراهای آموزش و پرورش تجلی مشارکت مردم و مسئولین است

نمایش خبر : 463 | تاریخ انتشار : 29 آذر 1395
به گزارش فراهان خبر؛ شورای آموزش و پرورش با حضور فرماندار فراهان برگزار شد.
 
سعید فائض پور، فرماندار فراهان در این جلسه با اشاره به لزوم برگزاری منظم شورای آموزش و پرورش گفت: شوراهای آموزش و پرورش تجلی مشارکت مردم و مسئولین در امر مقدس تعلیم و تربیت است.
 
وی افزود: تمرکز زدایی و مشارکت محلی برای ارتقای فعالیتهای آموزش و پرورش از موضوعات قابل توجه است که نقش مهمی در پیشرفت سریع امور دارد، پس وظیفه همه ادارات و نهادها کمک به رشد و توسعه آموزش وپرورش است.
 
فائض پور اظهار کرد: اگر اعضای شورا به وظیفه خود عمل کننددر توسعه و تجهیز فضاهای آموزش و پرورش وتحقق مشارکت های مردمی و دولتی نقش بسیارمهمی داشته باشند.
 
محمد محسن آبادی، رئیس آموزش و پرورش فراهان در ادامه جلسه با اشاره به مشارکت بالای مسئولان در شورای آموزش و پرورش گفت: همدلی و همراهی مسئولین ادارات و نهادها می تواند زمینه تحقق اهداف بلند نظام تعلیم و تربیت را فراهم کند که به حمد ا… در این جلسات مسئولین شهرستان حضور فعالی دارند و در همین جا لازم می دانم از اعضای محترم شورای آموزش وپرورش و همکاری خوب آنها تقدیر و تشکر کنم.
 
در این جلسه در مورد در مورد فروش املاک بلا استفاده آموزش و پرورش فراهان و دریافت اجاره بها از ارگان ها و نهادها برای برگزاری مراسم در سالن آموزش و پرورش بحث شد.
 
 
سالن آموزش و پرورش فراهان بعد از ترمیم و بازسازی مجدد در اردیبهشت ماه امسال به بهره برداری رسید.
 

 

 
 
انتهای پیام/
 
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir