داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

همراهان فتنه خط قرمز نظام هستند/فتنه تمام شدنی نیست

نمایش خبر : 217 | تاریخ انتشار : 6 دی 1395
محمد حسینی، نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به  فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تبری جستن مسئولین از فتنه و اعلام مواضع آشکار درباره این موضوع اظهار کرد: فتنه خط قرمز نظام است و همه کسانی که در فتنه سال ۸۸ نقش داشتند، چه به‌عنوان سران فتنه و چه بازیگر فتنه متهم هستند.

وی با اشاره به شکل گیری فتنه ۸۸ افزود: انتخابات سال ۸۸، انتخاباتی پرشور و با مشارکت فعال گروه های سیاسی و آحاد مردم برگزار شد و یک حماسه سیاسی بود اما عده ای به بهانه واهی تقلب و اعتراض بستری را فراهم کردند تا موجب سوء استفاده دشمنان قرار گیرد.

حسینی افزود: انتظار این بود که بعد از خطبه های تاریخی مقام معظم رهبری در ۲۹ خرداد و دعوت ایشان به آرامش و تمکین از قانون و پیگیری اعتراضات از مجاری قانونی، از لشکر کشی و آشوب های خیابانی اجتناب شود، که متاسفانه برخی بر مسیر غلط خود پای فشاری کردند و بعد از آن شاهد توهین به مقدسات و ساحت عاشورا بودیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان تاثیر عملکرد خواص در فتنه ۸۸ گفت: طبیعی است که در یک چنین موقعیت هایی انتظار می رود خواص جامعه زودتر از بقیه مسائل را درک و حق را از باطل تشخیص و به موقع موضع گیری کنند اما در فتنه ۸۸ عده ای از خواص ما خوب موضع نگرفتند، بعضی ها در آزمون فتنه با فتنه همراهی کردند، عده ای سکوت کردند و عده ای نیز دیر موضع گرفتند که اگر زودتر مواضع خود را شفاف اعلام می کردند، خیلی از این اتفافات نمی افتاد.

باید به شدت با افرادی که آگاهانه فتنه را یاری کردند برخورد شود

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان با اشاره به اینکه مردم به عنوان عوام در برابر خواص خیلی بهتر مسائل را درک کردند و حق را تشخیص دادند و به درستی موضع گرفتند، ادامه داد: برخی از خواص آگاهانه یا ناآگاهانه آب به آسیاب دشمن ریختند و برای ما به صراحت روشن است که عاملین فتنه در چرخه دشمن بودند، کسانی که ناآگاهانه در فتنه نقش داشتند و امروز هم پشیمان هستند، خط قرمز نظام هستند و افرادی که آگاهانه فتنه را همراهی کردند، دشمن نظام هستند و باید به شدت با اینها برخورد شود.

وی افزود: فتنه هیچ وقت تمام نشده است و تا زمانیکه انقلاب و آرمانهای حضرت امام(ره) و فرامین رهبری هست فتنه های دیگری نیز در راه هستند و مسلمانان باید هشیار و بیدار و آگاه باشند که دشمن، قصد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی را دارد.

حسینی با بیان اینکه فتنه تمام شدنی نیست، خاطر نشان کرد: با عبرت گرفتن از فتنه می توان جامعه را واکسینه کرد، واکسینه شدن در برابر فتنه ها یعنی از کسانی که همراه فتنه، در متن فتنه و مدافع آن بوده یا به نحوی در شکل گیری آن نقش داشتند دوری کرد و همچنین توجه به خط قرمزهای رهبری، بصیرت افزایی و دشمن شناسی موجب ایمن شدن جامعه از فتنه های دیگر است.

انتهای پیام/ش

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir