داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

تشریح برنامه‌های کمیته امور زنان و خانواده ستاد دهه فجر فراهان/ برنامه های دهه فجر دارای محتوا باشد

نمایش خبر : 308 | تاریخ انتشار : 13 دی 1395
به گزارش فراهان خبر؛ جلسه کمیته بانوان ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان فراهان تشکیل شد.
 
در این جلسه عراقیه فراهانی، کارشناس بانوان و خانواده فرمانداری فراهان در این جلسه با بیان اهمیت و جایگاه دهه فجر در تاریخ انقلاب اسلامی، بر تلاش در برگزاری هر چه با شکوه تر برنامه های این مناسبت تاکید کرد و گفت: دهه فجر تولد انقلاب اسلامی و متعلق به همه مردم ایران است و به فرموده امام راحل (ره) پیروزی انقلاب اسلامی یک معجزه بود لذا برگزاری برنامه های مختلف در ایام دهه فجر لبیک گفتن به ارزشها و دستورات الهی است و این یک تکلیف است.
 
وی با اشاره به نقش زنان در پیروزی و حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی مهمترین رویکرد کمیته بانوان و خانواده ستاد دهه فجر در شهرستان را فراهم سازی زمینه مشارکت و حضور گسترده بانوان در برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های دهه فجر و مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد.
 
فراهانی همچنین با بیان اهمیت تعیین مکان اجرای برنامه ها افزود: یکی از مهمترین مخاطبین ما بانوان و بخصوص دانش آموزان دختر هستند که باید برای آنها برنامه های متناسب و پر محتوا طراحی شود.
 
مسئول کمیته زنان و خانواده ستاد دهه مبارک فجر فراهان در این جلسه تشکیل ستادهای مردمی زنان دهه فجر بر اهمیت و تاثیرگزاری این ستادها در بزرگداشت دهه فجر را یادآور شد.
  
در پایان مهمترین برنامه دهه فجر را حضور پرشور و حداکثری مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن بیان شد و در این جلسه اعضا، برنامه های دهه فجر کمیته بانوان را تشریح کردند.
 

 

 
انتهای پیام/
 
 
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir