داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

شهرستان فراهان رتبه اول پروژه مهر استان مرکزی را کسب کرد

نمایش خبر : 252 | تاریخ انتشار : 13 دی 1395
به گزارش فراهان خبر؛ آموزش و پرورش فراهان، برای دومین سالی متوالی رتبه برتر پروژه مهر 95 را در استان مرکزی بین مناطق 15 گانه آموزش و پرورش استان کسب کرد.
 

 

 
رئیس آموزش و پرورش فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر؛ با اشاره به اینکه فلسفه پروژه مهر، آماده سازی مدارس با رویکرد برنامه ریزی، سازماندهی، راهبری و ارزشیابی برای آغاز سال تحصیلی است، گفت: در سال تحصیلی 96-95 با همت مدیران شهرستانها، مدیران مدارس، معلمان، و همکاران حوزه ستادی و بویژه مشارکت های مردمی و همچنین اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس توانستیم با اجرای پروژه مهر موفق به کسب بالاترین امتیاز در استان مرکزی شویم.
 
 
 

وی افزود: با تلاش و همیاری عوامل مسئول و تعامل سازنده موجود در این شهرستان، در سالیان اخیر به توفیقات برجسته ای در عرصه اجرایی اهداف و برنامه های پروژه مهر نائل شده ایم و امیدواریم این روند در آینده نیز استمرار یابد.

 
محسن آبادی اظهارکرد: سیاست های پروژه مهر در قالب پنج کارگروه اعم از تجهیز، نظارت و ارزیابی، ساماندهی، تأیید صلاحیت و کارگروه توجیه و تغییر پیگیری می شود که در سال گذشته آموزش و پرورش فراهان موفق به کسب رتبه اول در استان مرکزی شد.
 
مدیر آموزش و پرورش فراهان تصریح کرد: خوشبختانه با اتخاذ تدابیر و تمهیدات هوشمندانه، این موفقیت امسال نیز ادامه پیدا کرد و کسب رتبه نخست آموزش و پرورش فراهان در استان مرکزی در پروژه مهر، از توفیقات شایسته ای بوده که با تلاش و پشتکار عوامل ذیربط در این منطقه حاصل شده است.
 
 
 

وی افزود: تلاش می کنیم برای تقویت کمی و کیفی اماکن آموزشی از هیچ اقدام سازند ای دریغ نکنیم و تأکید ما بر لزوم تعامل و همکاری والدین نیز بر این اصل و منطق استوار است که هر آنچه ضریب کیفی خدمات و امکانات آموزشی تقویت شود، به همان میزان زمینه و بستر مطلوب تری برای کشف استعدادها، باروری توانمندی ها و حصول نتایج شایسته علمی و آموزشی فراهم خواهد شد.

 

 

محسن آبادی خاطر نشان کرد: بدون تردید کمک های داوطلبانه والدین دانش آموزان به مدارس، با ارتقای کیفی خدمات آموزشی توأم می شود که در چنین بستر و چارچوبی، روند رشد و توسعه علمی ملارد و افتخار آفرینیِ فرزندان این شهرستان با سرعت و شتاب بیشتری طی خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir