داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

خدمت به مردم؛ بهترین یادگار مدیران است/برگزاري انتخابات سالم و باشکوه در دستور کار استانداری/ با شهر شدن دهستان تلخاب موافقت شد

نمایش خبر : 475 | تاریخ انتشار : 16 دی 1395
به گزارش فراهان خبر؛ مراسم تودیع و معارفه فرماندار فراهان برگزار شد.

در این مراسم، صادق نژاد، رئیس دانشگاه پیام نور فراهان با بیان اینکه خدمت به انسان‌ها ارزش والایی داشته و عبادت است، گفت: اگر خدمت به مردم رنگ و بوی الهی داشته باشد ارزشمندی بیشتری خواهد داشت.
 
خدمت به مردم؛ بهترین یادگاری مدیران است
وی افزود: تغییر و تحول در هر سازمانی ضروری است و هدف همه ما مسئولان نظام خدمت به مردم ایران است و خدمت به مردم، بهترین یادگار مدیران است.
 
صادق نژاد اظهار کرد: تلاش و خدمات ارزنده فرماندار فراهان در طول سه سال مسئولیت وی در فراهان قابل تقدیر است، تعامل سازنده ایشان با مدیران دستگاه های اجرایی نقش بسزایی در ارتقای خدمات در شهرستان داشت.
 
رئیس دانشگاه پیام نور فراهان تصریح کرد: شهرستان شدن فراهان و انتخاب فردی از فرزندان فراهان بر کرسی مجلس شورای اسلامی فرصتی برای رشد و توسعه شهرستان است.

 

اصل خدمتگزاری؛ بر مبنای تکریم و احترام مردم است  

 

 

در ادامه سعید فائض پور، فرماندار سابق فراهان با اشاره به اینکه گفت: آنچه از انسانها به یادگار می ماند، نیکی و خوبی است، خدمت بی منت به مردم شریف فراهان، افتخاری برای من بود و خدا را شاکرم که توفیق خدمت به مردم فراهان را به من عنایت کرد.
 
وی افزود: تکریم و احترام و اخلاق نیکو با مردم و مدیران سرلوحه کار من بوده است، پیامبر(ص) هم بارها به اخلاق نیک سفارش کردند.
 
فائض پور اظهار کرد: بضاعت خدمتگزاری خود را مرهون لطف خدا و همدلی و همگرایی مسئولان و مردم شهرستان می دانم.
 
فرماندار سابق فراهان اصل خدمتگزاری خود را بر مبنای تکریم مردم دانست و گفت: مردم نیازمند احترام و تکریم هستند و باید این اصل به عنوان اولویت اول سرلوحه ی کار مسئولان دولتی قرار گیرد.
 
وی با ارایه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در دوران مسئولیتش در فراهان ادامه داد: افتتاح بیمارستان فراهان بعد از سالها انتظار، احداث سیلو، تکمیل 33 کیلومتر از جاده اراک- فراهان و برگزاری همایش امیرکبیر برای اولین بار در تاریخ فراهان از مهمترین اقداماتی بود که در دوران مسئولیتم صورت گرفت.
 
وی در پایان با خواندن یک بیت شعر که مضمون آن ماندن نام نیک در بین مردم بود، با بغضی شکسته سخنان خود را به پایان برد.

دهستان تلخاب به شهر ارتقا می یابد
 
در ادامه مراسم، محمد حسینی، نماینده تفرش، آشتیان و فراهان ضمن تشکر از خدمات فرماندار سابق فراهان در این شهرستان گفت: مسئولیت به معنای امانت و فرصت خدمتگزاری است، اگر با این نگاه ما به مسئولیت این باشد، هیچ گاه تودیع از مسئولیت سخت نیست.
 
وی افزود: از زمان تغییر استاندار مرکزی و معارفه زمانی قمی، استاندار وقت استان مرکزی، جابجایی و تغییر فرمانداران صورت نگرفت، بر اساس تصمیمات استاندار، چنذی پیش، تغییر فرمانداران با نمایندگان مطرح شد.
 
حسینی اظهار کرد: اخلاق مداری و نگاه منصفانه از ویژگیهای فرماندار سابق فراهان بود، ایشان در دل مردم فراهان جای دارند و مراسم تجلیل باشکوه از ایشان گویای محبوبیت وی در بین مردم فراهان است.
 
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان با اشاره به مشکلات شهرستان فراهان گفت: در حال حاضر 12 اداره در شهرستان فراهان به صورت نمایندگی اداره می شود و چارت برخی از ادارات فراهان کامل نشده است، متاسفانه فراهان در زمانی شهرستان شد که با کمبود منابع و اعتبارات دولتی مواجه شدیم.
 
وی افزود: پیگیری مطالبه مردم دهستان تلخاب مبنی بر شهر شدن این مرکز در دست پیگیری است، موافقت این موضوع در تقسیمات کشوری انجام شده است و با امید خدا در دهه فجر امسال دهستان تلخاب، به شهر ارتقا می یابد.
 
حسینی ادامه داد: همانطور که در کنار فرماندار سابق فراهان بودم و از ایشان حمایت کردم، در کنار فرماندار جدید فراهان برای خدمت شایسته تر به مردم شهرستان تلاش می کنم.
 
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان با اشاره به برگزاری همایش امیرکبیر در فراهان گفت: این همایش با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی با تاخیر برگزار می شود و این تاخیر یه دلیل بررسی سند ششم توسعه در مجلس است.
 
وی افزود: رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در استان مرکزی و شرکت در شورای اداری استان، بازدید از زادگاه امیرکبیر در همایش بزرگداشت امیر کبیر در فراهان شرکت می کند.

 

 

 

حسن بیگی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در ادامه این مراسم با تقدیر و تشکر از خدمات فرماندار سابق فراهان گفت: مدیرکل اتباع خارجه و مدیر کل دفتر روستایی استانداری به فرماندارسابق فراهان پیشنهاد شده است، روز شنبه، حکم ایشان برای یکی از این مسئولیت ها ابلاغ می شود.
 
وی افزود: توسعه و پیشرفت شهرستان با جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی بعد از پسابرجام در اولویت کار مسئولان قرار بگیرد، در حال حاضر بستر برای سرمایه گذاری آماده است، فرمانداران هم با شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل ها این موضوع را در اولویت کار خود قرار دهند.
 
حسن بیگی با اشاره به انتخابات آینده اظهار کرد: ستاد انتخابات در استان مرکزی با 6 کمیته و 10 عضو رسمی از 14 دیماه امسال تشکیل شده است .اولین جلسه انتخاباتی در هفته آینده برگزار می شود.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی گفت: انتخابات شوراها نباید تحت الشعاع انتخابات ریاست جمهوری قرار بگیرد، انتخابات شوراها باید باشکوه برگزار شود.
 
وی با تاکید بر این که همگام با ستاد انتخابات کشور برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات سال آینده دنبال می شود، یادآور شد: تلاش ما این است که زمینه های مشارکت مردم را فراهم کرده و یک اعتماد عمومی بر سلامت انتخابات و روند انتخابات را تبیین و به جامعه منتقل کنیم.
 
انتهای پیام/
 
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir