داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

عمل به وعده؛ مهم‌ترین انتظار از منتخب مردم

نمایش خبر : 630 | تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1396
به گزارش فراهان خبر؛ امروز روز سرنوشت‌ساز کشور ایران است، امروز انتظارها برای انتخاب فرد اصلح به اتمام می‌رسد، فردی که با رای اکثریت مردم انتخاب می‌شود، انتخابی که از مشارکت مردم در مهم ترین رویداد سیاسی کشور رقم می‌خورد.

هر یک از مردم شهرستان فراهان پیرو جوان، زن و مرد خود را برای این مشارکت به پای صندق‌های رای رسانده و هر کس از زوایه دید خود فرد اصلح را انتخاب کرده است.

امروز؛ روز آفرینش حماسه ای دیگر است، مردم فراهان همه یک به یک می‌آیند تا سرنوشت کشور و شهر خود را مشخص کنند.

یکی از شهروندان حاضر در شعب اخذ رای در فراهان به خبرنگار فراهان خبر گفت: امروز در ساعت اولیه در شعب اخذ رای حاضر شدم تا دشمنان این نظام بدانند ملت ایران بهتر از همه دوره‌های گذشته پای صندوق رای حاضر می‌شوند و این حضور گسترده در این عرصه نشان دهنده محبوبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در قلوب ملت است.

وی افزود: حضورمان در انتخابات یک وظیفه انقلابی است، همه مردم و افرادی که واجد شرایط رای دادن هستند برای آینده انقلاب و نظام اسلام باید به پای صندوق‌های رای بیایند زیرا تجربه ثابت کرده رای مردم در انتخابات اثربخش است و کسی نمی‌تواند بگوید رای من اثری ندارد.

رئیس جمهور آینده به وعده‌های خود عمل کند

یکی از جوانان فراهانی گفت: من امروز به همراه فرزندانم در این انتخابات در نخستین ساعت اولیه روز شرکت کردم تا کودکانم بیاموزند که در آینده باید نسبت به صحنه‌هایی که باید باشد، به موقع حضور پیدا کنند.

وی با بیان اینکه ما مردم به وعده خود عمل کرده و برای رای دادن در نخستین ساعات روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه حضور یافتیم، افزود: مردم هم از رئیس جمهوری که اسمش از صندوقهای رای بیرون می آید، انتظار دارند بعد از پیروی به تمامی وعده هایش عمل کند و حامی مردم باشد.

رئیس جمهور آینده باید به مردم توجه ویژه کند

یکی دیگر از جوانان فراهانی حاضر در شعبه اخذ رای بیان کرد: شرکت در انتخابات یک وظیفه است و مردم باید رئیس جمهور خود را با رای خود انتخاب کنند، از رئیس جمهور منتخب می‌خواهیم مشکل گرانی را حل کند، کاش کسی پیدا می‌شد، این گرانی ها سبب شده تا بسیاری از مردم به نان شب محتاج باشند، رئیس جمهور آینده باید به مردم توجه ویژه کند.

رئیس جمهور منتخب به جوانان توجه کند

فراهانی یکی از رای اولی ها گفت:  شرکت در انتخابات یک وظیفه عمومی است و من در انتخابات شرکت کردم اما این بار از رئیس جمهور منتخب انتظار دارم به کشور و نظام خدمت صادقانه کند.

وی افزود: جوانان زیادی از شهر و کشورمان بیکار هستند، رئیس جمهور آینده باید از قشر جوان حمایت کند زیرا جوانان آینده سازان کشور هستند.

خبرها از روستاهای شهرستان حاکی است که خرد و کلان، کوچک و بزرگ، پیر و جوان مانند دانه‌های تسبیح در صف های مرتبی در کنار یکدیگر چیده شده تا باری دیگر خشنودی رهبری و نابودی دشمنان را به ارمغان آورند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir