داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

تنگناهای بخش بهداشت و درمان با جدیت پیگیری می شود + عکس

نمایش خبر : 285 | تاریخ انتشار : 19 تیر 1396
به گزارش فراهان خبر؛ قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز از تنها بیمارستان شهرستان فراهان بازدید کرد.

ساخت این بیمارستان در سال ۷۶ توسط یکی از خیرین این منطقه به نام امیراحد خسروی شروع شد که بعد از ساخت به دلیل عدم تحویل به دانشگاه علوم پزشکی، بلااستفاده رها و کم کم فرسوده شده بود.

سال ۹۳ با پیگیری های شهرستانی و مسئولان استانی کار بازسازی، تکمیل و راه اندازی این بیمارستان توسط خیر دیگری به نام احمد فراهانی آغاز و شهریور سال ۹۴ فاز اول این بیمارستان تکمیل و افتتاح شد.

برای تکمیل طبقه اول این بیمارستان ۱۰ میلیارد ریال هزینه شد و بیش از ۲۰ میلیارد تومان هم تجهیزات شامل سه دستگاه دیالیز، وسایل مورد نیاز بهداشتی و دیگر نیازهای تخصصی برای تکمیل و تجهیز بیمارستان خریداری شد.

در ۲۸ اردیبهشت امسال فاز دوم این بیمارستان شامل بخش بستری ۱۸ تخته با ۴۱۹ متر زیر بنا با حضور دکتر حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت و درمان افتتاح شد اما این بخش هنوز به بهره برداری نرسیده است.

اعتبارات تکمیل و تجهیز این بخش با اهدای هزینه ۲۰ میلیاردی خیرین فراهانی و اعتبار ۶۰ میلیاردی از وزارت بهداشت و درمان تامین شده است.

قاضی زاده هاشمی:
تنگناهای بخش بهداشت و درمان با جدیت پیگیری می شود

قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازدید از این بیمارستان گفت: نیازهای این مرکز درمانی به امکانات تخصصی و سایر خدمات با اولویت دنبال خواهد شد تا مردم از خدمات کیفی و موثر آن بهره مند شده و سطح رضایتمندی در سلامت ارتقا یابد.

وی افزود: تنگناهای موجود در زمینه تامین برخی تجهیزات بیمارستان فرمهین از مواردی است که با جدیت پیگیری می شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در شهرستان فراهان خیرین سلامت کمک‌های ارزشمندی به حوزه بهداشت و درمان کرده‌اند.

وی گفت: به منظور ارتقای وضع بهداشت و درمان کارهای مختلفی در کشور در حال انجام است، که امیدواریم با اجرای این کارها شاهد بهبود وضع بهداشت در استان‌ها باشیم.

قاضی زاده هاشمی با تاکید بر تسهیل ارائه خدمت به مردم اظهار کرد: این شهرستان دارای بافت روستایی است و با توجه به ظرفیت های موجود در این مناطق باید امکانات لازم به منظور تسهیل در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی که مطالبه به حق مردم است فراهم شود.

انتهای پیام/ش

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir