داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

6 روستا در فراهان شورای ودهیاری ندارند

نمایش خبر : 168 | تاریخ انتشار : 25 تیر 1396
به گزارش فراهان خبر؛ دوره آموزشی منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان فراهان برگزار شد.
علی هاشمی، کارشناس امور شوراها و دهیاری ها فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به سیاست های تعیین شده از سوی وزارت کشور و لزوم آموزش منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: با توجه به درصد بالای حضور مردم در انتخابات اخیر و انتظارات آنان از منتخبین خود باید اعضای  شوراهای اسلامی شهر و روستا نسبت به  وظایف خود آگاهی کامل داشته باشند.

وی به قرارگرفتن در آستانه ی شروع به کار منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا افزود: به منظور استقرار قانونمند شوراها و آگاهی و شناخت آنها نسبت به وظایف خود دوره ی آموزشی توجیهی منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در دستور کار قرار گرفته است.

کارشناس امور شوراها و دهیاری ها فراهان اظهار کرد: در این دوره آموزشی 180 منتخب پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا حضور دارند و علاوه بر وظایف ابلاغی به موضوعاتی همچون انتخاب دهیار پرداخته می شود.

وی گفت: در این دوره سه روستای کاظم آباد، آقازیارت و حسین آباد از بخش مرکزی فراهان شورای اسلامی ندارند و سه روستای مجدآباد نو، سقرجوقک و دولت آباد دارای شورا بدون دهیار هستند و مجوز دهیاری این روستاها از وزارت کشور در حال پیگیری است.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir