داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

ثبت نام بیش از 1000 قران آموز فراهانی در جشنواره گلهای محمدی و فاطمی

نمایش خبر : 182 | تاریخ انتشار : 25 تیر 1396
محمد آسنجرانی، دبیر جشنواره گلهای محمدی و فاطمی در فراهان گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به استقبال شرکت کنندگان از جشنواره گفت: چهارمین جشنواره قرآنی گل‌های محمدی (ص) و فاطمی(س)، در سه بخش آموزش، برگزاری مسابقات و برگزاری همایش در رشته‌های حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم، نقاشی و خوشنویسی با مضامین قرآنی در فراهان برپا می شود که شازند به عنوان میزبان مرحله استانی و آيين اختتاميه این جشنواره استانی انتخاب شده است.

وی  افزود: در حال حاضر بیش از 1000 نفر جشنواره گل‌های محمدی (ص) و فاطمی(س) فراهان ثبت نام کردند و هنوز ثبت نام ادامه دارد و پیش بینی می شودکه ثبت نام تا 1500 نفر هم برسد.

آسنجرانی اظهار کرد: کلاس های آموزشی جشنواره از تیرماه آغاز شده و تا 15 مرداد ماه ادامه دارد و مرحله شهرستانی نیمه مردادماه برگزار می شود.

دبیر جشنواره گلهای محمدی و فاطمی در فراهان ادامه داد: در هفته دوم شهریور ماه نیز مرحله دوم استانی مسابقات در شازند برگزار می شود که در نهایت این شهرستان میزبان مراسم اختتامیه است.

وی گفت: این جشنواره در راستای توسعه قرآنی با عزم ملی و مدیریت جهادی و شناسایی، رشد و هدایت نسل جوان به سمت انس با قرآن، ارتقای سطح معلومات قرآنی مخاطبان و تربیت حفاظ برگزار می شود.

آسنجرانی در مشاركت فعال برای برگزاری این جشنواره قرآنی افزود: استقبال و مشارکت خوب قرآن آموزان در رشته های متنوع جشنواره ضرورت همکاری مسئولین  شهرستانی را می طلبد.

دبیر جشنواره گلهای محمدی و فاطمی در فراهان با بیان اینکه فاصله گرفتن از قرآن و مهجور ماندن آن، از آسیب‌های جوامع اسلامی امروزی است، بیان داشت: جامعه هر چه قدر از مفاهیم و فرهنگ قرآنی دور شود، آسیب های اجتماعی به همان اندازه در جامعه افزایش می یابد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir