داوری با گمان بر افراد مورد اطمینان، دور از عدالت است. حضرت علی(ع)

یک میلیارد ریال به احیای بافت های فرسوده فراهان اختصاص یافت

نمایش خبر : 264 | تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396
رضا سربندی، شهردار فرمهین در گفت و گو با فراهان خبر گفت: این اعتبار به منظور احیا و نوسازی 25 هکتار از بافت های فرسوده فراهان تخصیص شده که 15 هکتار آن در فرمهین و 10 هکتار در شاه آباد است.
وی اظهار کرد: ارائه 120 متر جواز و انجام تخریب و آوار برداری به صورت رایگان توسط شهرداری و شورای شهر از جمله اقداماتی است که امسال در این راستا انجام شده است.
شهردار فرمهین ادامه داد: کل مساحت فرمهین 450 هکتار است که با توجه به نو بودن بافت، مشکل حاشیه نشینی و سکونتگاه غیر رسمی در این شهرستان وجود ندارد.
سربندی بیان کرد: عمده ترین بافت فرسوده فراهان در شاه آباد و فرمهین است و هزینه احیای آن بر مبنای برنامه هدفمند از منابع داخلی شهرداری تامین می شود.
وی، ارائه 200 میلیون ریال تسهیلات بدون بهره توسط بانک های عامل را از اقدامت موثر در راستای احیای بافت های فرسوده در فراهان عنوان کرد و گفت: 10 مورد تخریب و آوار برداری 10 در بافت فرسوده فراهان از اقداماتی است که امسال انجام شده است.
شهردار فرمهین اظهار کرد: تجهیز و تکمیل پارک محله ای بافت قدیم فرمهین، نوسازی (استخر منبع تامین آب کشاورزی) بافت قدیم شاه آباد، جدول گذاری و سنگ چینی جوی های بافت قدیم و آسفالت معابر باقی مانده از اقدامات در دست اجرای شهرداری در سطح فراهان در سال جاری است.
سربندی، هدف از احیای بافت های فرسوده فراهان را آراستگی و زیبا سازی شهری عنوان کرد و افزود: دولت نیز با فراهم کردن امکانات در شهرهای کوچک می تواند در راستای تعهد مردم به محل زندگی و جلوگیری از مهاجرت گام های اساسی بردارد.
انتهای پیام/
دیدگاه کاربران
دیدگاهی توسط کاربران ثبت نشده است .
فرم ارسال دیدگاه
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن پیام :
کد امنیتی : تصویر كد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
شرکت اسید میهن فراهان
ارتباط مردمی
مطالبات مردمی
salamup.ir